muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PALÁC AKROPOLIS

6.9.2012 Ruku v ruce s podzimní klubovou sezónou se vrací i koncertní cykl Euroconnections, který na pódiu pražského Paláce Akropolis konfrontuje evropské a tuzemské muzikanty. A rozjezd to tentokrát bude prudký. Na září jsou totiž připraveny hned dva koncerty.
27.8.2012 Tento pátek vystoupí v pražském Paláci Akropolis americká pop-punková čtveřice All Time Low. S předstihem sem přijede představit ukázky z nového alba Don't Panic, které vyjde 9. října.
17.8.2012 Amanda Palmer, americká zpěvačka a polovina dua The Dresden Dolls, se na podzim vrátí do naší metropole, aby zde představila svůj nový projekt Amanda Palmer and the Grand Theft Orchestra.
12.7.2012 Americká čtveřice Warpaint se po návštěvě slovenské Pohody zastavila také v pražské Akropoli a před slušně zaplněným sálem přesvědčila (alespoň tedy mne) o třech věcech – v prvé řadě potvrdila čtveřice protagonistek status...
11.7.2012 Americká dívčí kapela Warpaint se po své nedávné slovenské premiéře na festivalu Pohoda přesunula do českých končin, aby i zdejšímu publiku poprvé představila svůj jedinečný psychedelický rock.
8.6.2012 Vzhledem k náhlému onemocnění zpěvačky Sóley je bohužel zrušen dnešní koncert v pražském Paláci Akropolis. Spolu s ní se zdeměl představit i její další hudební kolega z Islandu, Sin Fang.
25.5.2012 Sóley a Sin Fang. Obaja sú členmi indie-folkových Seabear, obaja vydávajú pod nemeckým labelom Morr Music a obaja sú z Islandu. Spoločne sa predstavia i na európskom turné, ktoré má v našich krajoch dve zastávky.
18.5.2012 Koncertní cyklus EuroConnections nabídne všem nadšencům pro trip hop a elektroniku výjimečný zážitek. V Paláci Akropolis totiž ve čtvrtek 24. května vystoupí maďarský hudebník Yonderboi, který je ne nadarmo nazýván triphopovým kouzelníkem...
1.5.2012 Květnové Euroconnections se ponoří do zádumčivých nálad a hypnotických beatů – Palác Akropolis totiž navštíví budapešťský triphopový kouzelník Yonderboi, patrně nejznámější maďarský hudební export posledních deseti let.
20.4.2012 Fínsko-francúzska senzácia The Dø pritiahla v utorok 17. apríla do žižkovského Paláca Akropolis publikum naprieč všetkými vekovými kategóriami. Vedľa seba sa tak zabávali deti ešte pod zákonom, dvadciatnici či pracujúca trieda smerujúca do klubu rovno z práce.

161-170 (756) 

na začátek posounout vzad předešlé 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.