muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PALÁC AKROPOLIS

23.3.2013 Českou premiéru si v pražském Paláci Akropolis odbyla britská zpěvačka Jessie Ware, jejíž debutové album Devotion bylo kritikou i fanoušky přijato velmi pozitivně. Z koncertu přinášíme fotogalerii.
18.3.2013 Máte dojem, že hudba z Islandu je jen synonymum pro tiché, táhlé a zasněné melodie? Nenechte se mýlit a přesvědčte se o opaku. Dva koncerty u nás totiž odehraje islandský osmnáctičlenný (!) soubor Samúel Jón Samuelsson Big Band.
28.2.2013 Balkánská dechovka Mahala Rai Banda spojuje virtuózní hráče ze dvou vesnic, kteří jsou trvale středem zájmu světových hudebních znalců. Po čase se tato balkánksá dechovka opět vrátí do naší metropole, kde v rámci série Respect Plus vystoupí 11. března v Lucerna Music Baru.
25.2.2013 Po ohlasech na EP Muti Murder přijíždí Skip&Die se svým debutovým albem "Riots in the Jungle" poprvé do Prahy. Album rapující extravagantní jihoafričanky Cata Pirata s doprovodem živé kapely...
8.2.2013 Máte-li rádi chytrý, alternativní indie pop a máte-li slabost pro charismatické zpěvačky, neměli byste vynechat únorové EuroConnections. Ve čtvrtek jednadvacátého února totiž v pražském Paláci Akropolis vystoupí britská kapela Candy Says.
7.2.2013 Britská post-punková kapela O.Children zahraje v pondělí 11. února v pražském Paláci Akropolis. Svým koncertem zároveň odstartuje jarní sérii klubových koncertů patronovaných festivalem United Islands, na němž ostatně sama v loňském roce zahrála.

121-130 (756) 

na začátek posounout vzad předešlé 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.