muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
tagy

tag: OSTRAVA

28.07. Kde jsme skončili v minulém díle, tam navazujeme a přinášíme vám druhou část reportáže z Colours of Ostrava. Sobota se opticky zdála být nejnavštěvovanějším dnem. Těžko říct, zdali to bylo tím, že večer patřil Robertu Plantovi nebo povahou dne uprostřed víkendu.
24.07. Potřetí mezi industriální dominantou Ostravy, potřetí na místě, které se z ostudného chátrajícího komplexu i přes všudypřítomnou, jednolitou rez vybarvilo v podmanivé kulturní centrum, snad jediné opravdové ostravské místo s duší.
22.07. John Grant, Robert Plant, Bastille, The National, John Newman. Ti a mnozí další zahráli na COlours of Ostrava. Podívejte se na druhou část naší galerie.
21.07. Colours of Ostrava jsme si nenechali ujít ani letos. Přinášíme vám první část fotogalerie, ve které se podíváte na první dva dny festivalu. Nechybí ZAZ, MGMT, MØ nebo třeba Seasick Steve.
14.07. Colours of Ostrava do třetice v podmanivém industriálním areálu Dolních Vítkovic, podruhé v našem pravidelném seriálu Fest-namte se. Tentokrát nabízíme ambientní vesmírnou psychedelii, intimní dubstepové písničkářství, tajuplný velšký folk a nadějnou tuzemskou krev.
07.07. Naše dotazy ohledně line-upu, nového doprovodného programu, jímž bude například debutující Poetická scéna, zodpovídala Zlata Holušová, ředitelka a zosobnění Colours of Ostrava.

1-10 (257) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec