muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ONE NIGHT BAND

29.1.2008 Jeden z demosnímků mladé chebské formace One Night Band se jmenoval The Kings Of Pop’n’Roll (stejnojmenná písnička je obsažená i zde), v čemž byla zdravá nadsázka i kus pravdy, tedy přinejmenším...
27.8.2007 Lákavý program slibuje multikulturní festival Make a Connection. Uskuteční se tuto sobotu v areálu Valdštejnské lodžie v Jičíně a svým návštěvníkům zdarma nabídne mimo jiné koncerty kapel Support Lesbiens, Sunshine, Ohm Square, Khoiba, King Banana, nebo United Flavour.
12.8.2007 Protože letošní Vánoce se blíží mílovými kroky, rozjíždí se souboj velkých hudebních vydavatelství o to, které desky se stanou šlágry coby dárky pod stromeček. Kryštof, Support Lesbiens, Wanastovi vjecy, Anna K., Meky Žbirka nebo B.S.P. - to je zlomek těch, kteří se rozhodli rekapitulovat.
2.9.2006 Chebská kytarovka One Night Band minulý týden zvítězila v soutěži Go Unplugged. V rámci soutěže se během léta v pražských Žlutých lázních každý týden představilo několik kapel v akustickém setu a návštěvníci pak pomocí hlasování vybrali trojici finalistů. Ve finále už záleželo na hlasech poroty.
3.6.2006 Slibovaná první část fotoreportáže z Bitev o Sázavafest, které se uskutečnily o uplynulém víkendu v Kutné Hoře, je zde. Tentokrát se zaměříme na pátek, kdy vystoupili...
11.5.2006 Finále letošních Bitev o Sázavafest se nezadržitelně blíží. Už 26. a 27. května se v Kutné Hoře utkají kapely, jejichž demonahrávky udělaly na porotu největší dojem a zasoutěží si o čtyři hrací časy na letním Sázavafestu, který se uskuteční od 3. do 6. srpna.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.