muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ONDŘEJ SOUKUP

28.9.2011 Český národ projevuje svou hrdost jen ve výjimečných případech, z nichž se naprostá většina překrývá s výhradně úspěšným koncem sportovních akcí. Přitom je celá řada důvodů, proč být na tuzemské rodáky náležitě pyšný.
17.9.2009 Znovuvzkříšení Soukupova dvacet let starého tanečního oratoria je rozhodně vítaným počinem. Nahrávky zpěvu Lucie Bílé, Michaela Kocába či Jiřího Bartošky pocházejí z roku 1989, Ondřej Soukup však...
2.6.2008 Vítězstvím třiačtyřicetiletého řidiče kamionu a bigbeatového fanouška Jiřího Zonygy včera večer skončila první řada české verze televizní soutěže X-Factor. Ve finálovém klání porazil šestadvadvacetiletého Ondřeje Rumla, bývalého člena skupiny T.O.P. Dream Company.
3.2.2008 Z pěveckých reality show se na českých a slovenských televizních obrazovkách v posledních letech objevovala jen ta nejznámější – SuperStar. Boj o přízeň diváka ale pokračuje: Nova vsadila na soutěž X-Factor, Markíza pro změnu hledá protagonisty muzikálu s hity skupiny Elán.
13.6.2007 Dvanáctý ročník festivalu populární hudby Czechtalent Zlín 2007 byl vyhlášen 10.ledna 2007, kdy byli vyzváni talentovaní zpěváci a zpěvačky do 23 let, aby díky této prestižní soutěži ukázali svůj talent.
24.8.2005 Technika vícestopého záznamu zvuku na počítači umožňuje, aby jediný člověk vytvářel hudbu od kompozice přes nahrávání všech nástrojových partů až po konečnou mixáž.
6.11.2002 Studio Ondřeje Soukupa v suterénu činžovního domu na rozhraní Vinohrad a Vršovic sestává z pěti nevelkých místností. První z nich je předsíň. Jedna stěna je tvořena rozměrnou skříní s několika...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.