muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ONDŘEJ JEŽEK

15.1.2012 Jediná proměněná nominace z celkových pěti, takové je skóre filmu Alois Nebel po oznámení výsledků Cen české filmové kritiky. Pro nás jakožto hudební web jde však o tu nejpodstatnější kategorii.
11.11.2011 Takřka po roce od vydání svého sólového debutu Konec civilizace se raper Martin Hůla alias Bonus připomíná novou deskou. O přípravách vydání Náměstí míru jsme vás informovali v září, dnes už si jeho nový výtvor můžete poslechnout na stránkách labelu Starcastic či skrz níže umístěný widget.
11.5.2011 Košickí Kolowrat a komárňanské Kvety nikotínu vyrazia o niekoľko dní na krátke, päť zastávkové turné po slovenských kluboch, ktoré dostalo prozaický názov Dve kapely, jedno turné. Vystúpia postupne, od 19. mája po 4. jún, v Nitre, Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a Prešove.
21.1.2010 Dva roky po albu Na stanici polární se valašskomeziříčská kapela Mňága a Žďorp dopracovala k novince. Jmenovat se bude Takže dobrý, obsahovat bude dvanáct skladeb a vyjde 10. února.
4.6.2009 K dnešním Audiotipům, v nichž jsme vám opět přinesli několik tipů na mp3 k volnému legálnímu stažení, přidáváme ještě pomyslný bonus. Formace Sporto totiž tento týden vydala nové, v Češtině zpívané album More.
2.4.2009 Burian – přesně pod tímto jménem, nebo chcete-li svým občanským příjmením, vydal v polovině března svou první sólovou desku So low lídr kapely Southpaw Gregory Finn. Pokřtěna bude na zítřejším koncertu v pražském Paláci Akropolis.
19.12.2008 Jiří Burian alias Gregory Finn je už po několik let spojen hlavně s pražskou kapelou Southpaw. Vedle ní ale průběžně pracuje na řadě vedlejších, žánrově rozmanitých projektů a nejnovějším z nich je jeho připravované sólové album.
15.9.2008 Southpaw, kteří s několika personálními obměnami fungují již dvanáct let, patří k jistotám tuzemské klubové scény. Aktuálně je na spadnutí jejich páté album s názvem Addiction, které vyjde 1. října.
29.8.2006 Pražská kytarová pětice Living Room se po třech letech svého působení hlásí o slovo se svou debutovou deskou. Ta ponese název Trendsetters, first movers, fast followers a vyjde koncem žáří.
16.10.2003 Dvoudiskové album svým fanouškům připravila skupina Zuby nehty, kdysi označovaná za "nejlepší českou dívčí rockovou"...

5-14 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.