muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OLYMPIC

25.01. „Je to deska, kterou miluju,“ přiznává kytarista, zpěvák, skladatel a frontman Olympicu Petr Janda přiznává o koncepčním...
26.6.2014 Již v pátek 27. a sobotu 28. června se uskuteční v Přeštěnici u Milevska 14. ročník open airového festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice. Tak jako každý rok, i letos na něm dostanou příležitost kapely, které byly úspěšné v soutěžích Skutečná liga, Šance Muzikus a Expedice Přeštěnice.
20.12.2013 „Kamarádů stálé ubývá, takhle to aspoň vidím já, přibývají slova jízlivá, jenom ta kytara zní krásně.“ Slova Petra Jandy z textu Já nejsem zlej dokonale ilustrují momentální stav kapely, která v okamžiku, ...
26.6.2013 Prostory holešovského zámku se již potřetí staly působištěm rodinného festivalu Holešovská regata. Podívejte se, jak akce proběhla a jaké stálice české scény se na ní představily.
18.6.2013 V sobotu 22. června proběhne třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata, který se stává již tradičním. Malé město Holešov tak přivítá oblíbené interprety české hudební scény. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Olympic, Aneta Langerová či Miro Žbirka.
4.5.2013 Dnes v noci zemřel Milan Peroutka, dlouholetý hráč na bicí v kapele Olympic. Věnujeme mu tedy jako vzpomínkový Song dne píseň domovské kapely Slzy tvý mámy.
4.5.2013 Během sobotní noci, 4. května, krátce po koncertě v Karlových Varech, zemřel náhle bubeník kapely Olympic Milan Peroutka. Bylo mu 49 let a s legendou českého bigbítu hrál od roku 1986.
21.10.2012 Za šest let existence této rubriky do ní pozvání přijala řada muzikantů a kolegů novinářů z jiných hudebních časopisů, ale nikdy nás nenapadlo nabídnout čtenářům výběr deseti desek od někoho z vlastních řad.
14.10.2012 Olympic letos slaví padesát let existence, v listopadu vyráží na jubilejní turné a také mu právě vyšla bilanční „krabička“ s pěti kompilačními disky.
11.9.2012 Domnívám se, že Marta Jandová je jeden z těch interpretů, které nemusíme dlouze představovat. Po účinkování v porotě Superstar je všeobecně známou osobnosti, škoda jen, že se média nevěnují víc skupině Die Happy, kde je Marta frontmankou.

1-10 (43) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.