muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ÓLÖF ARNALDS

7.3.2015 Se severským písničkářstvím zima není. Hřeje zevnitř jako infrasauna. Ti, kdož ve středu zavítali do Lucerna Music Baru na koncert Josého Gonzáleze, první dvě věty nepochybně podtrhnou.
18.11.2014 Švédský písničkář José González nepřestává rozdávat radosti. Poté, co se rozhodl po osmi letech navrátit ke své sólové akustické melancholii, a co nabídl výlet do vesmíru, nyní oznámil také program světového turné. A Praha v něm nechybí.
6.8.2014 Ólöf Arnalds není alternativní jméno islandského neoklasického skladatele Ólafura Arnaldse, jak by se mohlo zprvu zdát, ale jeho sestřenice, která také působí jako hudebnice. V minulosti nahrála už tři studiové desky, a nyní připravuje na labelu One Little Indian nové album Palme.
16.8.2011 Přestože se již může zdát, že se letošní festivalová sezóna pomalu chýlí ke konci, na Islandu tomu tak ještě zdaleka není. Hlavní festivalová událost se zde má teprve odehrát.
5.1.2011 Pětice severských států - Švédsko, Finsko, Island, Dánsko a Norsko - se dočkala společné hudební ceny. Po vzoru Mercury Prize nebo Polaris Prize bude letos poprvé vyhlášeno ocenění Nordic Music Prize, které bude uděleno nejlepšímu albu regionu za uplynulý rok.
24.6.2010 Do Pohody zostávajú už len necelé dva týždne a práve pri príležitosti tohto festivalu sme mali možnosť vymeniť si maily s Örvarom Þóreyjarsonom Smárasonom, jedným z dvoch zakladajúcich členov islandských múm.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.