muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OHM SQUARE

26.5.2015 V pátek 29. května obklíčí nádvoří hradu Špilberk kapela Monkey Business. Skupina pod velením Matěje Rupperta a Tonyi Graves oslaví v areálu brněnské středověké tvrze patnáct let existence a přitom ještě pokřtí Sex and Sport? Never!, jejich nové album.
22.7.2014 Kraftwerk, Travis, Suede, Goldfrapp, Kelis, Tame Impala, Mogwai... Nejen pro připomenutí letošní třpytivé atmosféry přinášíme ke zhlédnutí fotoreport z Pohody očima Honzy Prokopia.
10.2.2014 Elektronické duo Ohm Square vydává již za dva týdny svou pátou studiovku. Ta ponese název Curious Place Between Souls And Atoms, bude obsahovat 9 písní.
24.9.2013 Skupina Ohm Square nekoncertuje často. Tentokrát odohrali v komornom štúdiu Slovenského Rozhlasu koncert v rámci relácie Pohoda_FM Live pre Rádio_FM. Výnimočný bol aj tým, že bol na nejakú dobu aj posledným.

26.3.2011 Radio 1 si v průběhu letošního jara připomíná dvacet let od zahájení svého vysílání. Vrchol oslav nastal včera v pražském KC Vltavská, kde se představil producent Kubatko, kapela Ohm Square a konečně jako hlavní host britská formace UNKLE v české premiéře.
14.3.2011 Alternativní Radio 1 si letos na jaře připomíná dvacáté výročí od zahájení svého vysílání. Vrcholem oslav bude koncert britského elektronického projektu UNKLE, který se představí 25. března – tedy už příští pátek – v pražském kulturním centru Vltavská.
15.9.2009 Letní Sázavafest má před sebou v příštím roce jubilejní desátý ročník, který ve středočeském Kácově proběhne v termínu od 5. do 7. srpna. Předcházet mu tradičně bude několik menších akcí a první z nich bude Podzimní Sázavafest, který se uskuteční 7. listopadu v pražském prostoru Abaton.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
23.4.2009 Festival Creamfields, to není pouze elektronická taneční hudba, ale také živé koncerty. Minulý týden v Praze vystoupila britská hiphop-jazzová formace US3 a právě ta se do České republiky v červenci coby jedno z lákadel Creamfields vrátí.
23.2.2009 Nejen slovenská Pohoda, ale i český Planet Festival bude v letošním roce hostit britskou nu-rave kapelu Klaxons. Právě ta je totiž po už dříve avizovaných Orbital druhou potvrzenou hvězdou táborské akce. Dále přijedou White Lies, Baddies nebo Transglobal Underground.

1-10 (51) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.