muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OFFSPRING

18.9.2012 Dneska to vezmeme bez zbytečných řečí a dáme si Offspring. V červnu po čtyřech letech vydali nové album Days Go By, ze kterého pochází i singl Cruising California (Bumpin' In My Trunk).
29.5.2011 Kalifornští punk-rockeři The Offspring zahrají 16. srpna v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Do Česka se vrátí po třech letech od svého vystoupení na festivalu Rock for People a podle pořadatelů svým pražským koncertem zahájí připravované evropské turné.
7.1.2011 Kalifornští punk-rockeři The Offspring za sebou mají více jak čtvrtstoletí trvající dráhu a celkem osm studiových desek. Na tu poslední, necelé tři roky starou Rise and Fall, Rage and Grace chtějí v letošním roce navázat.
17.3.2010 Zdravím, pokud jsme se v minulém díle zabývali tzv. power akordy, mohli bychom k nim dnes přidat jeden interval navíc a sestavit tzv. kvintakordy, případně jejich obraty. Abych vyplnil další přání našich mladších čtenářů...
31.3.2009 S porcí čerstvě potvrzených kapel přichází další z německých festivalů, konajících se poblíž českých hranic – Highfield, který se uskuteční od 21. do 21. srpna v obci Hohenfelden u durynského Erfurtu.
4.9.2008 Jen pošetilec by od The Offspring čekal nějakou revoluci. A tak i když nové album vydávají dlouhých pět let po předchozí řadovce Splinter, nepřicházejí s ničím zásadně odlišným od toho, co už od nich dobře známe z minulosti...
1.7.2008 Loňský přesun festivalu Rock for People do Hradce Králové pořadatelům nejenže umožnil další rozmach, ale v konečném důsledku přinesl i ocenění Anděl za hudební událost roku. O to větší očekávání předchází ročníku letošnímu, v jehož rámci zahrají Kaiser Chiefs, Massive Attack a The Offspring.
21.5.2008 Pět let čekají fanoušci kapely The Offspring na její osmé studiové album. Dočkají se ale už zanedlouho: 17. června se na pultech objeví novinka nazvaná Rise and Fall, Rage and Grace.
9.4.2008 Hlavními headlinery letošního čtrnáctého ročníku festivalu Rock for People, který proběhne od 3. do 5. červenci ve Festival parku na královéhradeckém letišti, budou američtí punk-rockeři The Offspring. V line-upu skupina doplňuje již avizované hvězdy Kaiser Chiefs z Británie.
7.2.2004 Neopunkoví Offspring představili počátkem prosince své další, v pořadí sedmé album, kterému dali jméno Splinter. Producentsky na album dohlížel Brendan...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.