muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OFF FESTIVAL

16.8.2006 Na půl cesty mezi poslými Katowicemi a Krakówem se nachází městečko Myslowice. Městečko, které Evropě dalo kytarovku Myslovitz, nyní láká na první ročník benefičního Off Festivalu, který o nadcházejícím víkendu přivítá projekty I Am X, Bang Gang, The White Birch, Sofa Surfers, Banco De Gaia a další.
14.8.2006 Tentokrát je opravdu z čeho vybírat: pro příznivce elektroniky je tu Summer Of Love, pro hopery Hip hop kemp, ale nesmíme opomenout ani kvalitní zahraniční festivaly: rakouský Frequency (Muse, Prodigy, Morrissey), polský Off Festival (I Am X, Bang Gang, The White Birch), nebo slovenský Hodokvas (Iggy Pop, Living Colour, Jaga Jazzist).
21.6.2006 Když jsme v březnu přinesli první nástřely headlinerů letošních polských festivalů, netušili jsme, do jaké míry se doslova z roku na rok tamní festivalová scéna promění a vyzraje.

61-63 (63) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.