muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OFF FESTIVAL

15.1.2013 Pořadatelé alternativního polského OFF Festivalu přicházejí s prvními informacemi na téma letošního ročníku, mezi kterými nechybí ani první potvrzení vystupující.
16.8.2012 V druhej časti fotoreportu z poľského Off Festivalu ukážeme značnú časť headlinerov. Okrem Swans, Iggyho Popa so Stooges, Battles alebo The Twilight Sad sa tu objavujú aj dvaja členovia Sonic Youth - Kim Gordon i Thurston Moore.
15.8.2012 Aj tento rok prinášame fotogalériu z poľského festivalu Off. Ten do Katowíc priniesol množstvo zaujímavých mien, v prvej časti sa pozrieme na Converge, Kurt Vile & The Violators, Josh T. Pearsona, Alva Notu, Matthewa Herberta...
15.6.2012 Vítěz ankety European Festival Awards v kategorii Nejlepší středně velký festival, polský OFF, finišuje s letošním line-upem. Už jen letmý pohled jasně naznačuje, že Iggy Pop nebude o prvním srpnovém víkendu v Katowicích tím, na čem by program stál a s čím by padal.
21.4.2012 Myslovitz, jednu z nejpopulárnějších polských kapel, opustil zpěvák Artur Rojek. Stalo se tak v roce, kdy si skupina připomíná dvacáté výročí od svého založení.
14.2.2012 Michael Gira a jeho Swans, ale i Battles, nemecký skladateľ Nils Frahm a pesničkár Kurt Vile pribudli k Iggymu Popovi a Suicide do programu poľského festivalu OFF. Ten sa uskutoční od 2. do 5. augusta v Katowiciach.
23.1.2012 Polský OFF, který minulý získal ocenění European Festival Awards v kategorii nejlepší středně velký festival našeho kontinetu, přichází s prvním headlinerem. Katowická Dolina Trzech Stawów pohostí o prvním srpnovém víkendu Iggyho Popa a jeho kapelu The Stoogees.
12.1.2012 Potřetí v řadě byly pod záštitou evropské festivalové asociace Yourope uděleny ceny European Festival Awards. Oproti loňsku výsledky přináší menší zemětřesení. Může za to především nové pravidlo, podle kterého nesmí opakovaně v téže kategorii zvítězit vítěz předchozího ročníku.
20.12.2011 Katowický OFF Festival zveřejňuje první informace ke svému sedmému ročníku. Mezi 3. a 5. srpnem se bude odehrávat hlavní program v Dolině Trzech stawów, v předvečer úvodního dne festival zahájen koncertním programem v místním kulturním centru a přilehlém klubu Hipnoza.
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.

21-30 (63) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.