přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OCEAN

23.4.2012 Sedmadvacátého dubna se uskuteční pátý ročník festivalu Čarodějáles, jenž bude probíhat na brněnské Riviéře.Kapely budou souběžně hrát na třech stagích - Starobrno Stage bude zaměřena především na mladší ročníky...
5.11.2011 Je tomu rok, co došlo na dlouho diskutovaný návrat skupiny Oceán. Domácí synthi-popová legenda se přihlásila po bezmála osmnácti letech s novou zpěvačkou Jitkou Charvátovou. Od té doby stačila vydat koncertní DVD, nový singl a nyní i reedici alba 2 1/2.
14.7.2011 V recenzentovi záznamu dubnového koncertu znovuzrozeného Oceánu v pražském Roxy se sváří rozporuplné pocity. Na jedné straně kapela hraje opravdu dobře, i z nahrávky je cítit, že atmosféra v klubu byla báječná...
27.4.2011 Dnešním koncertem v pražském klubu Roxy vypukne dlouho diskutované a odkládané comebackové turné kapely Oceán. Kapela na šňůru vyráží po dlouhých devatenácti letech. Ještě před startem však stihla dokončit nový singl.
26.4.2011 Těsně před zahájením koncertní šňůry kapela vydala letos na jaře nový singl Odlesk tvůj, který je výjimečný hned ve dvou ohledech, je to první nová skladba Oceánu po dlouhých 19 letech a hudba skupiny se vůbec poprvé spojí s ženským hlasem.
16.3.2011 O chystaném návratu kapely Oceán se mluvilo tři roky. Teprve nyní se ale sestava odhodlala vyrazit na koncertní turné. Zahájeno bude 27. dubna v pražském klubu Roxy a naváží na něj další koncerty.
15.7.2005 Leckdo jim stále nemůže přijít na jméno kvůli jejich společenské angažovanosti, na kterou u nás stále tak nějak nejsme zvyklí. Ale na to se vybodněte. Zkazky o politické kapele jsou totiž...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.