muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OBECNÍ DŮM

11.12.2009 Jak jsme psali před nedávnem, fenomenální zpěvák a desetinásobný držitel Grammy Bobby McFerrin se na jaře vrátí do Česka. Na 22. dubna avizovaný koncert v pražském Kongresovém centru ale nakonec nebude jediným.
12.11.2009 Jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě, Glenn Miller Orchestra, se po více než roce vrátí do Prahy. Začátkem nadcházejícího roku, 9. ledna, uvede v Obecním domě pod vedením kapelníka Wila Saldena program nazvaný Evening of Swing and Elegance.
22.6.2009 Vítěz televizní soutěže Britain’s Got Talent Paul Potts bude jednou z hlavních hvězd letošního ročníku festivalu Prague Proms. V doprovodu Českého národního symfonického orchestru pod vedením dirigenta Marcello Rota vystoupí 24. a 25. července v pražském Obecním domě.
6.4.2009 Stále živé hity Mira Žbirky budou v pondělí 11. května znít Smetanovou síní pražského Obecního domu. Půjde o zcela mimořádnou příležitost slyšet „naživo“ dosud neslyšené - Mira Žbirku, poprvé v jeho úspěšné kariéře, v doprovodu velkého symfonického tělesa a pěveckého sboru.
16.12.2008 Písničkářka Lenka Filipová si na páteční večer připravila předvánoční koncert ve Smetanově síni pražského Obecního domu. V jeho rámci také proběhne křest nového koncertního DVD a CD se záznamem bratislavského koncertu.
24.11.2008 Po pětileté odmlce přichází osobitá zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová s novým projektem. V atmosféře bratislavského divadla Aréna vznikla nahrávka jejího koncertního DVD a CD se záznamem vystoupení z úspěšného akustického turné.
10.12.2007 Zpěvačka Lucie Bílá bude hlavní osobností dnešního charitativního předvánočního koncertu Hvězdy pod betlémskou hvězdou v pražském Hudebním divadle Karlín. Na něj pak 21. prosince naváže další koncertní beneficí v Obecním domě.
7.11.2007 Dvě hvězdné hudební osobnosti – legendární pianista Chick Corea a virtuózní hráč na banjo Béla Fleck – vystoupí zítra večer v pražském Obecním domě. Půjde o jediné tuzemské vystoupení držitelů celkem dvaceti cen Grammy, na kterém představí společné letošní album The Enchantment.
18.10.2007 8. listopadu zavítají do pražského Obecního domu dvě významné osobnosti. Na unikátním koncertu představí pianista Chick Corea a virtuóz Béla Fleck hrající na banjo společné album The Enchantment, které vyšlo letos u Concord Records.
16.9.2006 Folklórní klasici Hradišťan příští týden v pražském Obecním domě odehrají dvojici společných koncertů se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy „FOK“. Cyklus Chvění se sálem Smetanovy síně rozezní v pondělí 18. a ve středu 20. září.

10-19 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.