muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: OBECNÍ DŮM

14.12.2012 Jeden z nejznámějších swingových orchestrů, Glenn Miller Orchestra, se za necelý měsíc představí českému publiku. V pražském Obecním domě vystoupí 12. ledna. Orchestr odehraje během večera dokonce dva koncerty, jeden od 17:00 a druhý od 20:00.
27.2.2011 Chystá se další z výjimečných koncertních zážitků tohoto roku. Legenda filmové hudby Ennio Moriconne představí českým fanouškům jeho nejslavnější filmové melodie v pozici dirigenta. Stane se tak v jeho dvaaosmdesáti letech v České republice vůbec poprvé.
27.7.2010 Jeden z největších žijících světových hudebníků, fenomenální španělský kytarista Paco de Lucia, vystoupí 3. srpna v pražském Obecním domě. Na pódiu ho doprovodí výjimečná sedmičlenná skupina...
23.6.2010 Britský skladatel a klávesista Jon Lord přiveze 21. září do Smetanovy síně Obecního domu vůbec poprvé svoji kompozici Concerto For Group and Orchestra.
8.6.2010 Jeden z největších žijících světových hudebníků, fenomenální španělský kytarista Paco de Lucia, se vrátí 3. srpna do Prahy. V Obecním domě vystoupí s výjimečnou šestičlennou doprovodnou skupinou...
20.4.2010 V souvislosti s činností islandské sopky a s ní souvisejícím omezením letecké dopravy dochází k přesunům termínů některých koncertů. To se týká mimo jiné vystoupení zpěváka Bobbyho McFerrina nebo souboru Duke Ellington Orchestra, jejichž koncerty byly naplánovány na tento týden.
15.4.2010 Originální umělecká spojení, objevná dramaturgie, české premiéry – festival Struny podzimu proslul tím, že tuzemskému publiku představuje originální podoby hudby. Již příští týden, 21. dubna, představí v Obecním domě další novátorský koncept...
10.3.2010 Vokální site-specific. I tak bude možné nahlížet na sérii tří koncertů vynikajícího hudebního experimentátora Bobbyho McFerrina. Ten v České republice vystoupí u příležitosti vydání svého nového alba VOCAbuLarieS v dubnu.
15.12.2009 Jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě, Glenn Miller Orchestra, přidává v sobotu 9. ledna v pražském Obecním domě druhý koncert na podvečerní 17. hodinu.
11.12.2009 Jak jsme psali před nedávnem, fenomenální zpěvák a desetinásobný držitel Grammy Bobby McFerrin se na jaře vrátí do Česka. Na 22. dubna avizovaný koncert v pražském Kongresovém centru ale nakonec nebude jediným.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.