muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NVMERI (EX-THE UNIQUES)

21.6.2008 Zatím poslední festival se slovem „Planet“ v názvu se konal po předloňské odbočce na pražské Výstaviště opět v místech, kde před pěti letech začal, tedy na pozemcích táborského Aeroklubu. Přivezl s sebou kromě tradičních hostů jako Kosheen či IAMX i Bad Religion, Nemo, Hadouken! nebo Front 242.
18.6.2008 Mladé nádeje slovenskej gitarovej scény sa zišli vo štvrtok v bratislavskom Subclube. Warmup festivalu Pohoda zaobstarali naozaj mlado znejúci The Infants a o niečo dospelejší a omnoho zaujímavejší The Uniques.
14.4.2008 V sobotu 29. března hostil Palác Akropolis osmé a zároveň první letošní vydání oblíbené pražské klubové noci Recyclit, pro kterou to znamenalo první přesun z necelý kilometr vzdáleného domovského klubu Bordo.
8.4.2008 Organizátor najväčšieho slovenského festivalu Michal Kaščák dnes potvrdil takmer definitívny lineup Pohody. Tešiť sa tak môžeme na britské gitarovky Editors, The Subways, elektronický projekt Unkle, americkú speváčku Joan Baez, či belgičanov Zita Swoon.
25.3.2008 Pražskou party Recyclit Night, jejímž útočištěm byl v loňském roce klub Bordo, čeká v sobotu večer premiéra v prostorách Paláce Akropolis. V jejím rámci se představí britský objev Dead Kids a po jeho boku slovenští The Uniques.

41-45 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.