muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NVMERI (EX-THE UNIQUES)

3.9.2008 Pátý ročník studentského filmového festivalu Fresh Film Fest nabízel po čtyři večery i doporovodný hudební program, ze kterého vám nyní přinášíme fotogalerii. Najdete v ní Nicelanda, Scissorhands, The Bombers, 100°C, Sporto, Please the Trees, Cartonnage a řadu dalších.
22.8.2008 Pohoda 2008 byla ještě méně založena na statusu opravdové hvězdy nežli předchozí ročníky. Největší star byl Václav Havel a Joan Baez, dále pak o generaci mladší Fatboy Slim či Editors. Hlavní penzum práce obstarali v Trenčíně mladí, neklidní a někdy i trochu talentovaní.
13.8.2008 Letošní ročník Fresh Film Festu bude ve znamení nové tuzemské hudební vlny. Pod hlavičkou "Hudba je víc než film. Urban wave v lázních I." v rámci jeho doprovodného programu zahraje celkem 12 kapel podpořených DJs.
23.7.2008 Kým príde na rad zhodnotenie tohtoročnej Pohody slovami, pripomenieme si prvý deň najväčšieho slovenského festivalu obrazom. Objavujú sa tu mená ako Fatboy Slim, UNKLE, Gossip, Matthew Herbert, Tinariwen, The Subways ale aj niekoľko domácich interpretov.
15.7.2008 Niekoľko mien z festivalu Pohoda, slovenského najväčšieho a najvýznamnejšieho festivalu, vám už minulý týždeň predstavil kolega Bořuta, tým pádom sa môžeme bez zbytočných rečí pustiť do objavovania ďalších interpretov. Elektroniku dnes striedajú gitary.
21.6.2008 Zatím poslední festival se slovem „Planet“ v názvu se konal po předloňské odbočce na pražské Výstaviště opět v místech, kde před pěti letech začal, tedy na pozemcích táborského Aeroklubu. Přivezl s sebou kromě tradičních hostů jako Kosheen či IAMX i Bad Religion, Nemo, Hadouken! nebo Front 242.
18.6.2008 Mladé nádeje slovenskej gitarovej scény sa zišli vo štvrtok v bratislavskom Subclube. Warmup festivalu Pohoda zaobstarali naozaj mlado znejúci The Infants a o niečo dospelejší a omnoho zaujímavejší The Uniques.
14.4.2008 V sobotu 29. března hostil Palác Akropolis osmé a zároveň první letošní vydání oblíbené pražské klubové noci Recyclit, pro kterou to znamenalo první přesun z necelý kilometr vzdáleného domovského klubu Bordo.
8.4.2008 Organizátor najväčšieho slovenského festivalu Michal Kaščák dnes potvrdil takmer definitívny lineup Pohody. Tešiť sa tak môžeme na britské gitarovky Editors, The Subways, elektronický projekt Unkle, americkú speváčku Joan Baez, či belgičanov Zita Swoon.
25.3.2008 Pražskou party Recyclit Night, jejímž útočištěm byl v loňském roce klub Bordo, čeká v sobotu večer premiéra v prostorách Paláce Akropolis. V jejím rámci se představí britský objev Dead Kids a po jeho boku slovenští The Uniques.

36-45 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.