muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NVMERI (EX-THE UNIQUES)

12.6.2009 Bratislavský festival Wilsonic tento rok pripravil v spolupráci s My City i slovensko-maďarský nultý deň festivalu nazvaný Wilsonic Showcases. Z Maďarska sa tu predstavili Uno Y Medio, Žagar a Realistic Crew, zo Slovenska zase The Uniques, Lavagance a Nové mapy.
23.2.2009 Akcia Hochspannung je po troch mesiacoch späť a s ňou prichádza i čerstvá porcia tej najnovšej, nielen tanečnej hudby. Predposledný februárový deň sa v bratislavskom Subclube predstavia Kasioboy, Christian Candid, The Dishrag Dukes a v DJ sete aj The Uniques.
9.2.2009 Na udeľovaní cien Radio_Head Awards 2008 zahrali ocenení Noisecut i ďalší slovenskí interpreti. Na pódium Štúdia 1 Slovenského rozhlasu sa tak postavili Longital s Isobutanom, The Uniques, Magpie, Youcoco s Billy Barman, Foolk, The Swan Bride...
20.1.2009 V pražském Chapeu Rouge tento pátek proběhne klubová party Clash, kde si na své přijdou jak příznivci živých koncertů, tak i tanečních setů. Předvede se tady jeden z nejvýraznějších objevů slovenské indie scény, bratislavské electro-rockové trio The Uniques.
24.12.2008 Filip Drábek působí na Muzikusu od konce roku 2006. Kromě Muzikusu píše také pro e-zin EXITmusic a v tomto roce se podílel i na obsahu T-Station či Žurnálu.
3.9.2008 Pátý ročník studentského filmového festivalu Fresh Film Fest nabízel po čtyři večery i doporovodný hudební program, ze kterého vám nyní přinášíme fotogalerii. Najdete v ní Nicelanda, Scissorhands, The Bombers, 100°C, Sporto, Please the Trees, Cartonnage a řadu dalších.
22.8.2008 Pohoda 2008 byla ještě méně založena na statusu opravdové hvězdy nežli předchozí ročníky. Největší star byl Václav Havel a Joan Baez, dále pak o generaci mladší Fatboy Slim či Editors. Hlavní penzum práce obstarali v Trenčíně mladí, neklidní a někdy i trochu talentovaní.
13.8.2008 Letošní ročník Fresh Film Festu bude ve znamení nové tuzemské hudební vlny. Pod hlavičkou "Hudba je víc než film. Urban wave v lázních I." v rámci jeho doprovodného programu zahraje celkem 12 kapel podpořených DJs.
23.7.2008 Kým príde na rad zhodnotenie tohtoročnej Pohody slovami, pripomenieme si prvý deň najväčšieho slovenského festivalu obrazom. Objavujú sa tu mená ako Fatboy Slim, UNKLE, Gossip, Matthew Herbert, Tinariwen, The Subways ale aj niekoľko domácich interpretov.
15.7.2008 Niekoľko mien z festivalu Pohoda, slovenského najväčšieho a najvýznamnejšieho festivalu, vám už minulý týždeň predstavil kolega Bořuta, tým pádom sa môžeme bez zbytočných rečí pustiť do objavovania ďalších interpretov. Elektroniku dnes striedajú gitary.

31-40 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.