muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NOUVELLE VAGUE

16.8.2011 Sázavafest se poprvé uskutečnil v Benešově a hostil řadu jmen na čele s Hurts, Kosheen, Nouvelle Vague nebo Belleruche. My vám nyní nabízíme stručný fotoreport.
6.4.2011 Bratislavský klub KC Dunaj spečatil svoju existenciu prvým koncertom, ktorým bol francúzsky projekt Nouvelle Vague. V stredu 30. marca sme očakávali bujarú oslavu. Nouvelle však ukázal ďalšiu zo svojich tvárí.
1.4.2011 Je jedno ako často by sme nahadzovali fotoreporty z koncertov Nouvelle Vague, pretože vždy to na nich vyzerá inak. Dva roky po poslednej bratislavskej zastávke v obmenenej zostave otvárali nové bratislavské kultúrne centrum Dunaj.
21.3.2011 Jedinečný projekt Nouvelle Vague odohrá v Bratislave dva koncerty na ktorých predstaví svoj najnovší album Couleurs Sur Paris. Album vyšiel v novembri minulého roku a znamenal odklon od prerábania hitov väčšinou britskej novej vlny.
10.12.2010 Co bylo před nedávnem naznačeno, stává se skutečností. Festival Sázavafest se po čtyřech letech v Kácově opět stěhuje. Jeho novým domovem se stane Benešov.
11.10.2010 Festival NouveauNu už definitívne okrem Bratislavy pôsobí aj v Košiciach a práve z tejto edície vám prinášame fotogalériu, v ktorej sú zachytení headlineri z kapely Grasscut, speváčka Nadeah, inak hlas projektu Nouvelle Vague, Foolk a poľský DJ Mentalcut.
21.9.2010 Po roku sa do dvoch najväčších slovenských miest vráti festival NouveauNu, pokračovateľ niekdajšieho festivalu NuJazzDayz. Festival sa tak uskutční 7. októbra v bratislavskom MMC klube a o deň neskôr v košickom Kulturparku - Kasárňach.
3.9.2010 Nadeah Miranda I Mélanie Pain mají několik věcí společných. Obě jsou krásné, mají jedinečný hlas a obě proslavila francouzská kapela Nouvelle Vague. Zatímco Mélanie Pain propůjčila svůj hlas většině písní z prvních dvou desek...
28.7.2010 Jako kdyby stávalo nepsanou tradicí, že září v pražském koncertním kalendáři patří Francouzům Nouvelle Vague. Nejinak tomu bude i letos. Kapela v těchto dnech rekapituluje svou dosavadní dráhu výběrem The Best Of a 14. září se na živo předvede v KC Vltavská.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.