muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NORMA JEAN

16.4.2014 V pražském klubu Rock Café vystoupili minulou neděli američtí metalcoristé Norma Jean. Pro mnohé návštěvníky byl tento koncert první příležitostí, kdy mohli vidět kapelu v České republice, jelikož za celou svou kariéru u nás Norma Jean vystoupili pouze jednou.
3.2.2014 Stejně jako v roce uplynulém, tak i v roce aktuálním vás bude provázet děním na scéně od hardcoru po jeho všemožné odnože rubrika Punk&Core. Tentokrát již se svým devátým dílem, v němž přebírá štafetu české scény kapela Faces Are Fiction.
26.1.2014 Americká metalcorová kapela Norma Jean (Seznamte se) během turné The Wrongdoers European Tour 2014 vystoupí v pražském klubu Rock Café. Koncert se uskuteční 13. dubna.
2.1.2014 Bilancování nad uplynulým hudebním rokem 2013 se nevyhne také naší rubrice Punk&Core. Blíže se podíváme nejen na vydaná alba a odehrané koncerty, ale nastíníme trochu i to, co na nás ve vodách tvrdé kytarové muziky čeká v roce nadcházejícím.
21.11.2013 Říká vám něco jméno Norma Jean? Nejspíš by mělo, jelikož to bylo občanské jméno Marilyn Monroe. A americká post-hardcore/metalcoreová parta Norma Jean již dokázala jméno této legendární herečky změnit v pojem, který na tvrdé scéně má opravdu silný zvuk.
11.10.2013 Američtí post-hardcoroví matadoři Norma Jean se po třech letech od vydání úspěšného alba Meridional vrací s novou nahrávkou. . Kvalita jejich hudby se zvyšuje s každou další vydanou deskou. Album Wrongdoers je chaotické, rychlé, tvrdé a melodické.
19.3.2009 Tuto neděli zavítají do pražského klubu Futurum tři soubory, jejichž tvorba reprezentuje tu nejextrémnější odnož post-hardcore: Protest the Hero, The Chariot a The Human Abstract.
30.3.2007 Nervní, drastické, intenzivní. Norma Jean patří k nejuznávanějším exponentům současného boomu tzv. metal core.Natlakovaně syrová muzika téhle americké pětice může nabídnout skvělou souhru, šikovnou...

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.