muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NOFX

29.6.2010 Už tuto sobotu otevře své brány Rock for People. V areálu letiště Hradce Králové se na osmi scénách (o dvě více než loni) představí celkem 170 účinkujících, a to včetně horoucně očekávaných Muse.
11.3.2010 Frequency festival si letos ve srovnání s předchozími ročníky dal s ohlašováním kapel celkem na čas, pomineme-li už v prosinci potvrzené německé punk-rockery Die Toten Hosen. Dost už ale bylo čekání, bezmála třicítka účinkujících je odtajněna.
11.1.2010 Old punks never die! S tímto heslem přijedou na letošní ročník festivalu Rock for People, který proběhne od 3. do 6. července v Hradci Králové, proslulí punkeři z Kalifornie, čtveřice NOFX.
8.12.2009 Další z evropských festivalů odtajňují své první headlinery pro příští rok. Jde sice o akce konané v malých zemích, zato ale o akce významné a hojně navštěvované: dánský Roskilde, belgický Rock Werchter, nizozemský Pinkpop a švýcarský Greenfield.

11-14 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.