muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NOFX

28.3.2014 I když se rakouský Frequency Festival koná až v půlce srpna, už teď je známá polovina účinkujících. Mezi nově potvrzenými jmény nalezneme The Kooks, NOFX, Lily Allen, Rudimental a You Me At Six.
7.11.2013 Jak bylo v říjnovém vydání Punk&Core slíbeno, tak se v aktuálním díle podíváme blíže na českou scénu. Za tímto účelem zamíříme na východní Moravu za kapelou Szkrat. Dále si představíme méně známá, ale o to více zajímavá jména vídeňské zastávky festivalu Vans Warped Tour.
16.8.2013 Dlouhých patnáct let si museli domácí rockoví fandové počkat, aby američtí System Of A Down opět dorazili do Čech. I přes organizační problémy to byl však pro všechny přítomné nezapomenutelný den. O důstojný doprovod se postarali Killswitch Engage, Flogging Molly a NOFX.
27.7.2013 Přestože hlavní festivalová sezóna v tuzemsku začíná pomalu přecházet do své klidnější fáze, i v srpnu je stále ještě na co se těšit. Vedle každoročních akcí tu letos máme jednu novinku, kterou je jednodenní festival Aerodrome, jenž se do Prahy „přestěhoval“ z Rakouska.
5.2.2013 Po speciálu Punk&Core 2012 tu opět máme běžný díl, již s přívlastkem IV. V hlavních rolích pro tentokrát s Buried In Verona a The Dillinger Escape Plan. Jak už je zvykem, tak nevynecháme také aktuální dění, koncerty a nové videoklipy.
25.1.2013 „Festivalový comeback“ nebo „nový festival“? V roce 2004 se v Rakousku poprvé uskutečnil Aerodrome festival. Jeho organizační tým si ale záhy založil vlastní festival Nova Rock, později svého bývalého zaměstnavatele koupil a po devíti letech oživuje někdejší značku.
17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
21.9.2012 Ještě se mnozí nestačili oklepat z letošní festivalové sezóny a už jsou tady zprávy o té další. Tak například německá kapela Rammstein dnes pro rok 2013 ohlásila turné po velkých evropských festivalech.
27.6.2011 Bezmála třicet let fungující kalifornská punk-rocková kapela NOFX se po loňském vystoupení na festivalu Rock for People vrací do Česka. Tentokrát svým fanouškům nadělí samostatný klubový koncert, který proběhne 23. srpna v pražském Lucerna Music Baru.
29.7.2010 Dalším zajímavým festivalem, který proběhne na dosah od našich hranic, bude německý Highfield. Jeho třináctý ročník se bude konat od 20. do 22. srpna na novém místě na poloostrově Magdeborner u jezera Störmthaler See, které najdete poblíž Lipska.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.