přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NOC S ANDĚLEM

28.12.2009 S příchodem nového roku dojde v ranku hudebních pořadů České televize k několika změnám. Bez náhrady skončí Pětka v Pomeranči, Noc s Andělem bude nahrazena dvěma novými pořady a Medúza se dočká nové podoby.
30.12.2008 Protože ne každý holduje silvestrovským oslavám v centrech hudebního dění, nabízíme vám po včerejších koncertních a party tipech ještě tipy televizní. Co tedy zítřejší večer nabídne hudebním fanouškům, kteří dají přednost společnosti obrazovky?
30.12.2007 Starý rok pomalu padá obličejem do bláta věčnosti, nechává za sebou spoustu hudebních zážitků a ustupuje do pozadí, aby předal mikrofon mladší generaci. Nikdo neví jaká bude, ale my vám můžeme pomoci s rozhodováním o jejích prvních hodinách. Vítejte u našich silvestrovských tipů.
14.3.2007 Nizozemská kytarovka Taxi to The Ocean se po loňské sérii několika klubových koncertů a festivalových setů se koncem měsíce opět vrátí před tuzemské publikum.
22.2.2007 Folklórní kapela Družina ze slovenské Banské Bystice pokračuje po kladně přijaté loňské desce Tragare a následném turné s našimi Čechomor pokračuje ve svém úspěšném tažení a již tuto sobotu se představí pražskému publiku na koncertu v Paláci Akropolis.
22.12.2006 Britští folk-punkoví anarchisté The Levellers se po listopadovém koncertu v Rock Café opět vracejí do Prahy. Tentokrát budou hlavními taháky silvestrovského vydání pořadu České televize Noc s Andělem.
1.11.2006 Pražský Abaton bude o nadcházejícím víkendu svědkem dvou hudebních událostí: v sobotu vysílání pořadu Noc s Andělem spojeného s koncerty kapel Southpaw, Roe-Deer a Sunflower Caravan, v neděli pak britského EBM kultu Nitzer Ebb.
17.10.2006 Pořad České televize Noc s Andělem se bude po zářijové premiéře, která se nesla v hip-hopovém duchu, 4. listopadu opět živě vysílat z pražského prostoru Abaton.
21.8.2006 Předprodej vstupenek na hip-hopovou Noc s Andělem, která se uskuteční v pražském Abatonu v sobotu 2.září,jsou již v předprodeji. Za vstupenky na přímý přenos pořadu České televize, který se od září bude vysílat v nové podobě zaplatíte v sítích Ticketpro a Ticketportal 130 Kč, na místě pak 150 Kč.
7.8.2006 Populární hudební pořad České televize Noc s Andělem od září představí ve spolupráci s D Smack U Promotion a Abaton Production nový koncept, kdy budou některé z těchto dílů vysílány v rámci běžných hudebních produkcí Prostoru Abaton.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.