muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NO NAME

16.5.2012 Už tento pátek a sobotu se v areálu letního kina v Ústí nad Labem koná Miladafest. Na své si přijdou fanoušci různých žánrů, festival nabízí pro každého něco.
20.1.2012 Ačkoliv už 14. prosince se na stránkách festivalu Benátská noc objevila zpráva, že za týden bude představen headliner jubilejního 20. ročníku, ani po více jak měsíci se tak zatím nestalo. Nástin přineslo až včerejší liberecké vydání Mladé fronty Dnes.
10.1.2012 Festival Noc plná hvězd se v tomto roce uskuteční podvacáté. A také naposledy. Slova zveřejněná na oficiálních stránkách hovoří jasně: „Jubilejním dvacátým ročníkem se v Třinci na Borku uzavře letitá historie jednoho z největších a zároveň nejstarších festivalů u nás.“
16.12.2011 Nejen císař bývá někdy nahý. Ani se nemusíme příliš vyžívat v laciných bonmotech v duchu toho, že o stavu inspirace a kreativity No Name dostatečně vypovídá už název nového alba.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
17.10.2011 Kapela No Name vydala 10. októbra „Nový Album“. Fanúšikovia na ňom nájdu typickú muzikantskú hravosť kapely, nadhľad a k tomu vynikajúce texty. Spomínané naznačuje prvý singel „Ženušky“ – duet frontmana kapely Igora Timka a popovej divy Lucii Bílej.
23.7.2011 Nový festival Holešovská regata na svém prvním ročníku v areálu holešovského zámku přivítal kapely jako No Name, Chinaski, Divokej Bill, Děda Mládek Illegal Band či zpěvačku Annu K. Jak to probíhalo? Napoví naše fotogalerie?
24.6.2011 První dva červencové dny budou na Zelené Vodě u slovenského Nového Mesta nad Váhom patřit festivalu Topfest. Hlavními tahouny letošního ročníku budou kanadští pop-punkeři Sum 41, španělští ska-punkeři The Locos, britší heavy-metalisté Saxon a finští folk-metalisté Korpiklaani.
20.6.2011 Areál zámku v Holešově na Kroměřížsku bude v sobotu hostit nový festival Holešovská regata. Mezi hlavní lákadla prvního ročníku patří No Name, Divokej Bill, zpěvačka Anna K., Děda Mládek Illegal Band nebo skupina Chinaski.
15.5.2011 Vinohradské vinobraní mi kromě jiných zážitků přineslo i jednu lahůdku - vystoupení skupiny No Name, které mě nadchlo jak po hudební, tak i po zvukové stránce.

1-10 (58) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.