muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NME AWARDS

18.2.2009 Bezplatnou přílohou příštího vydání britského hudebního magazínu NME bude kompilace coververzí písní skupiny The Cure. Svými verzemi skladeb přispělo čtrnáct kapel, mezi nimi Dinosaur Jr., Editors, British Sea Power nebo Dandy Warhols.
16.2.2009 Po potvrzení, že The Cure převezmou na letošním udílení hudebních cen britského časopisu NME cenu za celoživotní přínos hudbě, byla kapela požádána, aby na ceremoniálu v londýnské O2 Aréně zahrála jako hlavní bod večera. Tak se stane příští čtvrtek a čeští fanoušci budou moci být u toho.
29.2.2008 Britský týždenník New Musical Express rozdával včera večer v londýnskej O2 Arene svoje ceny Shockwaves NME Awards za rok 2007.
24.2.2006 Dlouho očekávané hudební ceny jednoho z nejprestižnějších britských hudebních magazínů, NME, za loňský rok byly včera večer vyhlášeny.
17.1.2006 Britská kytarovka Mystery Jets vydá 6. března své debutové album nazvané Making Dnes. Předcházet mu již v únoru bude nový singl The Boy Who Ran Away.
15.1.2006 Newyorská indie kytarovka We Are Scientists v těchto dnech, čtvrt roku po britském vydání, přináší své debutové album With Love And Squalor také do zbytku Evropy a do Spojených států.
11.1.2006 Stalo se již tradicí, že před udílením hudebních cen britského hudebního magazínu NME vyrazí několik nominovaných či nadějných kapel na turné po celé zemi.
13.12.2005 Přestože britská kytarovka Maxïmo Park má na svém kontě zatím pouze tři singly a jedno album, vydává v současnosti kompilaci b-stran singlů, demoverzí svých písní a několika doposud nevydaných remasterovaných skladeb.
9.12.2005 Blíží se přelom roku a s ním i předávání nejrůznějších hudebních cen. Magazín NME ale před samotným udělením svých ocenění nejprve uspořádá bezmála dvouměsíční turné nominovaných kapel, které zavítají do osmnácti britských měst.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.