muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NINJA TUNE

11.2.2010 Projekt multiinštrumentalistu a DJ-a Simona Greena, známy pod menom Bonobo, vydá 29. marca svoj štvrtý album, nazvaný Black Sands. Novinka, ktorá pôjde tradične von pod labelom Ninja Tune, je nasledovníkom skvelého albumu Days To Come spred štyroch rokov.
6.2.2010 Len pred pár dňami sme informovali o plánovanom novom albume polovice dua Lamb - speváčky Lou Rhodes, dnes už je jasné, že necelé dva mesiace po jeho vydaní sa predstaví aj v pražskom Paláci Akropolis. Stane sa tak 7. mája.
6.2.2008 Největší hvězda elektronického vydavatelství Ninja Tune – Amon Tobin – přijede koncertovat do České republiky. Rodák z Brazílie zahraje 25. 4. v pražském Divadle Archa v rámci průběžného festivalu Stimul.
20.5.2007 Pop Levi, britský gitarista, ktorý experimentuje s hudbou na pomedzí rocku a elektroniky, sa objaví na tomto ročníku slovenského Topfestu.
10.3.2007 Britská elektronicko-jazzová kapela The Cinematic Orchestra vydá v máji svoj nový album, štyri roky po ich poslednom počine Man With a Movie Camera.
11.1.2007 Pop Levi, kterého příznivci experimentů na pomezí elektroniky a rocku mohou znát jakožto zakládajícího člena formace Super Numeri či hostujícího baskytaristu Ladytron, v těchto dnech vydává první sólové album.
9.3.2006 Irská skupina The Frames letos v létě kromě včera avizovaného festivalu Rock for People zaútočí také na návštěvníky slovenské Pohody. Zde zahraje i producentské duo Coldcut a již nějakou dobu avizované skupiny Pixies a Stereo MCs.

11-17 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.