muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NINJA TUNE

5.4.2015 Před týdnem vyšlo britskému triu Portico (ano, podobnost s Portico Quartet tušíte správně) album Living Fields. Tato dubstepová nahrávka je docela velkolepým projektem, hudebníci si ke spolupráci na něm přizvali také Jamieho Woona či Jona McCleeryho.
6.2.2015 Pamatujete na Portico Quartet, opěvovanou jazzovou modernu z Británie? Ty časy jsou již minulostí. Portico se pod hlavičkou Ninja Tune vrhli zcela jiným směrem a již 23. března vyjde jejich „debut“ Living Fields.
17.1.2013 Britský producent Slugabed do Brna, Bratislavy a Košíc nezavíta, ľudia z prostredia festivalu Wilsonic ho však promptne nahradili iným interpretom z legendárneho labelu Ninja Tune - Illum Sphere.
20.12.2012 Britský producent Slugabed, ktorý je súčasťou ceneného vydavateľstva Ninja Tune mieri do Čiech aj na Slovensko. Do Brna, Bratislavy a Košíc ho začiatkom roka prinesie festival súčasnej elektronickej hudby Wilsonic.
3.8.2012 Český elektro-jazzový projekt Forma, ktorý pred rokom vydal EP so soundtrackom k nemému filmu Erotikon naň nadväzuje remixovým albumom. Pod názvom Aerotikon ho vydal slovenský label Gergaz.
14.1.2012 Americký pesničkár Grey Reverend, ktorý v máji debutoval pod sublabelom Ninja Tune - Motion Audio - spravovaným lídrom The Cinematic Orchestra, predskočí skupine na ich nadchádzajúcich koncertoch v Prahe a Bratislave.
4.7.2011 Britský raper Rodney Smith, svetu známy pod menom Roots Manuva vydá 26. septembra pod sublabelom Ninja Tune - Big Dada svoju novinku nazvanú 4everevolution.
6.12.2010 Pražská oslava XX. narozenin britského labelu Ninja Tune bude opravdu vymazlená záležitost. DJ Food aka Strictly Kev se ozval, že by rád 15. prosince v Paláci Akropolis nejenom zahrál, ale i také VJoval. Podívejte se na krátké video, jak to bude vypadat.
12.11.2010 Velkolepé oslavy XX. narozenin respektovaného britského hudebního vydavatelství neminou ani Česko, kde mají „ninjové“ velmi početné publikum. V pražském Paláci Akropolis v rámci speciálního vydání Euroconnections...
21.9.2010 Po roku sa do dvoch najväčších slovenských miest vráti festival NouveauNu, pokračovateľ niekdajšieho festivalu NuJazzDayz. Festival sa tak uskutční 7. októbra v bratislavskom MMC klube a o deň neskôr v košickom Kulturparku - Kasárňach.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.