muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NIERIKA

12.4.2006 Pražským koncertem skupiny Bow Wave včera odstartovalo turné Jim Beam Music, které až do konce května zdarma nabídne koncerty kapel Bratři Orffové, kNot Phogenic, Bow Wave, či Xaviera Baumaxy ve všech koutech republiky.
21.3.2006 Kopřivnická kapela Nierika vydá na konci března nové album Poison on Your Spoon. Od původního triphopu se na něm kapela dostala ke svižnému kytarovému popu s neopakovatelnou atmosférou, která jako by odrážela samotný název skupiny.
23.11.2005 Na pravidelné pondělní Free Mondays v pražském Abatonu už si mnozí z nás zvykli. V prosinci však bude prostor uzavřen a tak i Free Mondays si budou muset dát na nějaký čas menší pauzu.
14.4.2004 Mám radost. Po dlouhé době se doma zase můžeme radovat z opravdového objevu, v který jsem popravdě řečeno ani nedoufal. Post-rock či pop v ČR? Toť bývalo smutně nepředstavitelné. A hle! Nejdříve...

21-24 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.