muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NIERIKA

9.8.2006 Jak bylo na letošním Sázavafestu? Napoví fotky? Tak hurá na pokračování fotoreportáže z letošního ročníku.
26.6.2006 Filmové projekce, výtvarné díly, výstavy, divadla. Proč toto všechno vyjmenováváme právě na stránkách Muzikus.cz? Odpověď je prostá. Tomu všemu na festivalu Boskovice 2006 dominuje pestrá směsice hudby.
12.6.2006 Divácky oblíbený i úspěšný festival Semtex Culture letos spojil své dvě části v jednu a tento rok bude poprvé dvoudenní. Konat se tedy bude 8. a 9. září v brněnském Mariánském Údolí.
29.5.2006 Festival Love Planet se s definitivní platností uskuteční ve svém původním termínu, 11. a 12. srpna, v areálu pražského výstaviště. Z předem avizovaných hvězdných koncertů návštěvníci nepřijdou mimo jiné o skupiny Pet Shop Boys, Franz Ferdinand, Ministry, či Body Count.
26.5.2006 Nedá se jim nic vyčítat, protože jde většinou o krok správným směrem, ale přesto je poněkud komické, kolik kapel se soumrakem taneční hudby houfně prchá ke kytarám...
24.4.2006 Dvě kapely, dvě nové desky, společné turné a společný křest – tak to v těchto dnech chodí u skupin Nierika a Swordfishtrombones.
12.4.2006 Pražským koncertem skupiny Bow Wave včera odstartovalo turné Jim Beam Music, které až do konce května zdarma nabídne koncerty kapel Bratři Orffové, kNot Phogenic, Bow Wave, či Xaviera Baumaxy ve všech koutech republiky.
21.3.2006 Kopřivnická kapela Nierika vydá na konci března nové album Poison on Your Spoon. Od původního triphopu se na něm kapela dostala ke svižnému kytarovému popu s neopakovatelnou atmosférou, která jako by odrážela samotný název skupiny.
23.11.2005 Na pravidelné pondělní Free Mondays v pražském Abatonu už si mnozí z nás zvykli. V prosinci však bude prostor uzavřen a tak i Free Mondays si budou muset dát na nějaký čas menší pauzu.
14.4.2004 Mám radost. Po dlouhé době se doma zase můžeme radovat z opravdového objevu, v který jsem popravdě řečeno ani nedoufal. Post-rock či pop v ČR? Toť bývalo smutně nepředstavitelné. A hle! Nejdříve...

15-24 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.