muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NIERIKA

1.9.2006 Poslední srpnovou sobotu proběhla na Vostrově u Mnichova Hradiště jedna akce, která rozhodně stála za návštěvu. Název Summer Aqua Party byl nejspíš jen lehkým popíchnutím už tak dost rozladěného...
30.8.2006 Na východním okraji moravské metropole se v pěkně vyhlížející krajině nachází Mariánské údolí, které bude o příštím víkendu už potřetí hostit příjemný festival Semtex Culture. Letos poprvé přinese hned dvoudenní program v čele s britskými hvězdami Kosheen a Skye a domácí hudební špičkou.
18.8.2006 Druhý ročník Summer Aquaparty na Vostrově u Mnichova Hradiště letos přinese velmi pestrou a příjemnou podívanou. Poslední srpnová sobota (26/8) tu totiž bude patřit kapelám Sunshine, Priessnitz, Skyline, Nierika, Khoiba, Bow Wave, Landmine Spring, kNot photogenic a Roe-Deer.
10.8.2006 S blížícím se festivalem Semtex Culture, jež proběhne 8. a 9. září v brněnském Mariánském údolí, se rozrostly také řady účinkujících a byl zveřejněn časový line-up.
9.8.2006 Jak bylo na letošním Sázavafestu? Napoví fotky? Tak hurá na pokračování fotoreportáže z letošního ročníku.
26.6.2006 Filmové projekce, výtvarné díly, výstavy, divadla. Proč toto všechno vyjmenováváme právě na stránkách Muzikus.cz? Odpověď je prostá. Tomu všemu na festivalu Boskovice 2006 dominuje pestrá směsice hudby.
12.6.2006 Divácky oblíbený i úspěšný festival Semtex Culture letos spojil své dvě části v jednu a tento rok bude poprvé dvoudenní. Konat se tedy bude 8. a 9. září v brněnském Mariánském Údolí.
29.5.2006 Festival Love Planet se s definitivní platností uskuteční ve svém původním termínu, 11. a 12. srpna, v areálu pražského výstaviště. Z předem avizovaných hvězdných koncertů návštěvníci nepřijdou mimo jiné o skupiny Pet Shop Boys, Franz Ferdinand, Ministry, či Body Count.
26.5.2006 Nedá se jim nic vyčítat, protože jde většinou o krok správným směrem, ale přesto je poněkud komické, kolik kapel se soumrakem taneční hudby houfně prchá ke kytarám...
24.4.2006 Dvě kapely, dvě nové desky, společné turné a společný křest – tak to v těchto dnech chodí u skupin Nierika a Swordfishtrombones.

11-20 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.