muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NICK CAVE & THE BAD SEEDS

13.12.2013 Australský bard se po řádění se svým vedlejším projektem Grinderman opět vrátil ke svém domovské kapele The Bad Seeds a natočil s ní nové album. Není tak našláplé jako poslední kolekce Dig, Lazarus, Dig !!!, je pomalejší, melancholičtější, podobá se spíše Caveovým nahrávkám z devadesátých let.
11.12.2013 Prosinec je časem bilancování a nejzásadnější ze všech žebříčků už publikovala řada hudebních médií. Také my jsme pro vás vybrali celkem 25 desek, které z letošní úrody nejvíce oceňujeme a rozhodli se vám je naservírovat ve dvou dílech.
24.11.2013 V zaplněné Tipsport Areně vystoupil v pátek 22. listopadu Nick Cave s kapelou The Bad Seeds. Démonický Australan představil fanouškům písně ze svého patnáctého alba Push the Sky Away, ovšem bravurně vystřihl i starší, dobře známé hity.
18.7.2013 Prvý report z tohtoročnej Pohody sme skončili v piatok v noci v hypnotických tónoch Atoms For Peace. Po piatkových prehánkach a nestálom počasí sa i letisko v Trenčíne dostalo do takmer obligátnej formy mimoriadneho tepla, tak ako to máme radi a tak ako to býva na Pohode zvykom.
16.7.2013 Salva zdvojených pohlednic z letošní Pohody doplňuje první díl naší reportáže a nabírá tak už jen střípky k opět maximálně rozmanité atmosféře tohoto ročníku, pořadově již sedmnáctého. Na shledanou za rok!
14.7.2013 Je krátko po najväčšom slovenskom festivale a tak je na čase začať rekapitulovať jednu hudobnú lahôdku za druhou. Začneme prvou fotogalériou z trenčianskej Pohody. Venuje sa najmä Thomovi Yorkovi a jeho Atoms For Peace alebo Nickovi Caveovi s Bad Seeds.
8.7.2013 Svoj už sedemnásty ročník chystá v Trenčíne najväčší slovenský festival Pohoda. O prípravách, novinkách, zmenách i o tom, aké meno robí festivalu Geoff Barrow z Portishead, sme sa zhovárali s PR manažérom festivalu Máriom Gešvantnerom.
3.7.2013 Nick Cave se starými brachy The Bad Seeds vypustil další singl, Mermaids, který doprovází záznam z únorového vystoupení v LA. Dříve jako celý koncert, nyní pouze letmá ochutnávka toho, jak Cave svou melancholickou pouť Push the Sky Away taví živě spolu se sborem...
24.5.2013 Maďarský festival Sziget oznámil další headlinery. Vystoupí na něm Nick Cave and the Bad Seeds s aktuálním albem Push The Sky Away a také skotská kytarovka Franz Ferdinand.

1-10 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.