muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NICELAND

16.4.2013 Indie-rocková čtveřice No Distance Paradise, kterou jsme vám nedávno představovali v Czech it, už se bude moct za pár dní pyšnit svou první dlouhohrající deskou. Novinka s názem Challenge Gravity vychází 19. dubna.
10.10.2012 Pop-rockový zpěvák Michal Hrůza zahájí příští čtvrtek v brněnském klubu Metro své podzimní turné. Se svou Kapelou Hrůzy bude tuzemskými městy brázdit až do Vánoc a odehraje osmnáct koncertů.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
20.4.2012 Pop-rockový zpěvák Michal Hrůza v těchto dnech vydává nové album Noc, první část chystaného konceptu Noc a Den. Album produkoval Aleš Zenkl, autorsky se na něm vedle Hrůzy podíleli Xindl X nebo Niceland.
27.2.2012 Kapela NiceLand před pár týdny ohlásila odchod dvou členů a nyní zve na poslední koncert v současné sestavě, který odehraje ve středu 29. února 2012 v pražském klubu Rock Café.
4.5.2011 Festival Mezi ploty letos slaví 20. výročí. Oproti předešlým rokům se pořadatelé rozhodli vypustit jeho dobřanskou a brněnskou část a jak sami říkají, veškeré úsilí věnují velkým oslavám v Praze. Ty vypuknou 28. a 29. května v areálu bohnické psychiatrické léčebny.
21.11.2010 Sunflower Caravan a Niceland. Dva projekty, které ještě před nedávnem platily za naděje domácí klubové scény a dnes jsou její etablovanou součástí. Dva projekty, které před pár týdny vydaly svá druhá alba.
17.11.2010 Kapela NiceLand, která v roce 2008 získala hned několik ocenění v kategorii Objev roku, nyní přichází s novým albem God Has Her Ways. První písní z alba, ke které byl právě dotočen videoklip, je song Sleep At Night, v jehož textu se NiceLand zaobírá fantaziemi...
27.9.2010 Před rokem začala v Česku a na Slovensku vycházet místní mutace kulturně-lifestylového magazínu Vice a při té příležitosti se v klubech v centru Prahy odehrál minifestival Vice Start Party. Dvanáct měsíců poté teď přichází její pokračování s podtitulem Párty Václav.

1-10 (40) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.