muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NI - NIRONIC

24.11.2011 Zpěvačku Dannie můžete znát z řady hudebních projektů – mimo jiné kapely Sixin – nebo hostovaček. Teď vydává svoje sólové album, které pojmenovala Colours of Light a na němž slibuje fúzi R’n’B, soulu a popu.
28.1.2009 Druhé narozeniny si v lednu připomíná Radio Spin - jediné pražské rádio, které svou hudbu zasvětilo jen hip-hopu a R’n’B. Spolu se svými posluchači je oslaví tento pátek v pražském klubovém prostoru Abaton.
23.10.2008 Kapela Southpaw pokřtila v pražském Lucerna Music Baru svou novou desku Addiction, jíž vydala začátkem měsíce. Mezi posilami, které skupinu při koncertu podpořily, nechyběl kytarista Filip Míšek, cellistka Tereza Kovalová, zpěvačka Klára Nemravová nebo rapper Nironic.
28.5.2008 Již uvedené i doposud nevydané skladby více či méně známých hip-hopových umělců obsahuje internetová kompilace RapNet Compilation, která je ode dneška připravena k volnému stažení. Objevuje se na ní Vec, Nironic i Coco Jambo, bonusem je čtveřice songů od českých rapperek.
3.2.2008 Časopis Report představil nominace na aktuální šestnáctý ročník svých čtenářských cen Žebřík. Ty budou uděleny v pátek 7. března na galakoncertu v plzeňském Domě kultury Inwest.
14.8.2007 Šestý ročník největšího středoevropského festivalu zaměřeného na hip-hopovou kulturu se hlásí o slovo. Královéhradecké letiště bude letošním Hip Hop Kempem žít od 24. do 26. srpna, tedy již o příštím víkendu.
6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.
15.6.2007 Brněnský festival Semtex Culture poodhalil první detaily týkající se jeho plánovaného čtvrtého ročníku, který proběhne 8. září v Mariánském údolí. Hlavními hvězdami festivalu budou Asian Dub Foundation a Ralph Myerz & The Jack Herren Band.
30.5.2007 Ti, kdo nestihnou zakoupit vstupenky na Triumph Indoor Hip-Hop festival, kde se poprvé tuzemskému publiku představí kompletní sestava Wu-Tang Clanu, do konce května, budou mít ještě šanci. Tentokrát však již nikoliv za 450 Kč...
20.3.2007 Koncem února jsme psali o dvojklipu formace Indy & Wich a nyní si napíšeme o videoklipu hned ke třem skladbám. Pojítko není třeba hledat dlouho, DJ Wich v tom totiž jede i tentokrát.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.