muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NEŘEŽ

8.4.2010 Do kulturního centra Zahrada se od 15. do 17. dubna vrací festival země—město. Hlavní atrakcí je tentokrát pokus o první farmářské trhy na Jižním Městě, ale i možnost zasadit si vlastní zeleninu nebo založit kompost.
14.10.2008 Pokud si k tomuto výběru pořídíte ještě starší kompilaci Zdeňka Vřešťála Do posledního dechu, budete mít pohromadě opravdu reprezentativní výběr od kapely Nerez, která se po odchodu Zuzany Navarové přetransformovala...
6.8.2007 Metropolitní festival, který obyvatelům i návštěvníkům Plzně bez nutnosti placení vstupného nabízí zajímavý desetidenní program plný jazzu, folku i world music – taková bude přehlídka Na ulici, jejíž čtrnáctý ročník bude od zítřka až do 16. srpna probíhat v centru západočeské metropole.
25.7.2007 Komplet dvou CD a jednoho DVD - natěsnaných v podivné krabičce - nepůsobí na první pohled zdaleka tak přitažlivě jako předchozí souhrnné vydání nahrávek Nerezu u Monitoru z roku 1995, doplněné...
19.4.2007 Příznivci českého folku a country si určitě přijdou na své na festivalu Lochotín, který ve stejnojemenném plzeňském amfiteátru proběhne 5. a 6 května.
29.5.2006 V lesním divadle v Řevnicích nedaleko Prahy v sobotu vypukne první ročník nového multužánrového festivalu Průniky, kde se mj. představí Dana Bárta s kapelou Illustratosphere, Bratři Ebenové, nebo Kale.
2.5.2006 Přední domácí zástupci písničkářství, folku, jazzu, ska, ale i kytarové scény, se o prvním červnovém víkendu setkají v areálu lesního divadla v Řevnicích u Prahy na prvním ročníku festivalu Průniky.
15.2.2006 „Už se nechcem nikdy vracet“ není jen úryvek z textu skupiny Lucie, ale také název komponovaného hudebně-literárního večera, který se uskuteční 20. února v pražském kině Aero.
29.12.2005 Leden bývá co do hudebních akcí čaasto označován jako jakýsi "okurkový" měsíc. Přesto se však stále něco děje a my vám proto přinášíme několik koncertních tipů:
7.12.2004 Po těžké nemoci zemřela dnes ráno ve věku 45 let zpěvačka Zuzana Navarová. Informace o tom přinesla agentura ČTK s odvoláním na manažerku zpěvačky Zuzanu Hanouskovou.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.