muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

28.6.2012 Zítra v areálu letního kina na litoměřickém Střeleckém ostrově odstartuje na osmnáctý ročník festivalu Litoměřický kořen. Žánrová linie se ponese v podobném duchu jako v předchozích letech.
9.8.2011 Naše fotogalerie z Letní filmové školy zachycuje mimo jiné momenty z koncertů Emira Kusturici, Lydie Lunch, Priessnitz, Neočekávaného dýchanku, Květů a dalších.
7.7.2011 V Litoměřicích se již po sedmnácté uskutečnil festival Litoměřický kořen. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout jeho dvoudenní průběh, kdy se na pódiích mimo jiné vystřídaly kapely DVA, Midi Lidi, Mariahillf, Dos Hermanos a další.
19.5.2011 Za osmnáct let se Neočekávaný dýchánek připomíná teprve třetím albem Plech, dlouhých sedm let po Plodu, ale recept zůstává: klezmer, balkánské dechovky a garážový rock.
11.3.2009 Multižánrový letní festival Sázavafest připravuje na příští měsíc dvě klubové akce. Karibské muzice a písničkářům bude zasvěcen Jarní Sázavafest v Abatonu, kytarovkám a elektronice pak zase Warm-up Sázavafestu v Lucerna Music Baru.
3.12.2007 Tento týden se české klubové scéně představí folkoví La Varda z Francie, kteří s sebou přivezou nejen francouzský temperament, ale především hudební rozmanitost.
5.10.2006 Na listopad si pořadatelé Sázavafestu připravili dvě klubové akce, které se uskuteční v prostorách pražského Abatonu. Jednak to bude 11. listopadu druhý ročník Klubobraní a předně již 2. listopadu první ročník akce World Music Fest Made In Sázavafest.
4.9.2006 Léto se pomalu chýlí ke svému závěru a s ním i letošní sezóna Kinematografu bratří Čadíků na pražském Střeleckém ostrově. Ještě tento týden jsou však na programu dva koncerty.
27.4.2006 Areál letního kina v Litoměricích má smůlu. Po povodni v roce 2002 musel být zrekonstruován a nedávná povodeň zničila čerstvě zrenovovaný areál znovu. Na pódiu, kde za normálních okolností stojí umělci, se nyní nachází 1,5 metru vody.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.