muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: NASTUPUJÍCÍ GENERACE BUBENÍKŮ

20.7.2015 Píle, talent a poctivý přístup. To je základní kámen úspěchu. Tímto směrem se vydal i bubeník Dan Med. Poprvé jsem ho naživo viděl hrát právě v kobyliském big bandu, později i na živých videích jeho kapely Afterglows.
4.7.2015 Sion je šestnáctiletý kluk z Londýna. Objevil jsem ho přes show s názvem Young Drummer of the Year právě v Londýně. Musím uznat, že i nadále pro nás mohou být Britové velkým přínosem. Styl tohoto mladíka je na jeho věk velice vyzrálý.
4.6.2015 Není tomu tak dávno, co jsem si všiml tohoto technicky naprosto vynikajícího bubeníka. Když jsem se ale blíž zaměřil na jeho hraní, zalíbilo se mi, že to není pouze čistá technika jako u některých mladších metalových bubeníků, ale je v tom spoustu takové jakoby špíny,...
7.5.2015 Tento bubeník s nesmírně složitým jménem, je dalším příkladem toho, že když člověk chce a jde si za svým, často dosáhne úspěchu. Zrovna v tomto případě je to ta nejvyšší meta, které může mladý bubeník dosáhnout, a sice výhra v soutěži Drum-Off Guitar Center.
7.3.2015 Arica jsem viděl poprvé na YouTube, a to na záznamu z Guitar Center Drum-Off 2012. Od prvního okamžiku mě jeho vystoupení zaujalo. Začít sólo hlavou dolů a hrát rytmus rukama na pedály, to je opravdu nepřehlédnutelné.
28.2.2015 Další z řady mladých bubeníků může být pro většinu z vás úplně neznámý. Jmenuje se Kevin Shane Cogen a je z Kalifornie. Objevil jsem ho úplně nedávno přes kapelu Galvanic Sounds. Je to taková post-grungová kapela, která chce pozvednout zašlou slávu právě tohoto stylu.
22.1.2015 Sekacze jsem potkal na společném turné, kde vystupoval s Voxelem. Ihned se mi zalíbila jeho hra na cajon a chytré efektní hraní na činýlek, který je součástí jeho sestavy.
26.12.2014 Šimona jsem poznal, když jsem hledal české bubeníky, kteří se zabývají gospelovým hraním. Mimo to je také bubeníkem rychle rostoucí kapely Dolls in the Factory, která si teď například vyzkoušela velká pódia s kapelou Kryštof, se kterou jedou turné.
2.12.2014 Je vlastně nastupující generací britských bubeníků. Je mu dvacet dva let a má za sebou turné po celém světě a milióny fanynek, kam se podívá. Zapsal se tak k těm britským hudebníkům, kteří vždycky dělali showbyznys ve velkém stylu a jejich kvality byly stejně vysoké jako jejich zámořských kolegů.
1.11.2014 Hanze jsem poprvé zaregistroval v soutěži Česko Slovensko má talent , později jsem se začal zajímat více o jeho hraní. Můžu doporučit například YouTube nebo jeho vlastní stránky.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.