muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: N.O.H.A.

30.4.2013 Ďalšie silné mená pribudli do programu letného multižánrového festivalu Bažant Pohoda 2013. Na trenčianskom letisku vystúpi aj speváčka a hudobníčka Merrill Beth Nisker, známa ako Peaches.
12.4.2013 Festival Benátská noc potvrdil zahraniční headlinery. Nedlouho poté, co u nás v březnu třikrát vystoupili v rámci Swedish Empire Tour, zamíří Sabaton do České republiky v létě znovu, tentokrát do Vesce u Liberce. V pátek, 26. července, bude pódium jejich před finskými Sunrise Avenue.
30.11.2012 Mnoho dohadů bylo okolo užívání názvu N.O.H.A. poté, co se skupina rozdělalila na dvě odnože. Zatímco ta okolo zpěvačky Minervy Díaz Pérez nakonec pokračuje jako Time Switch, pod původní hlavičkou nadále působí frakce okolo zakladatele Filipa Nohy.
1.11.2012 Electro-popový projekt Time Switch, jedna odnož rozpadlého základu skupiny N.O.H.A., ruší vzhledem k onemocnění zpěvačky Minervy Díaz Pérez své turné, které mělo odstartovat dnešním koncertem v bratislavském KC Dunaj.
28.6.2012 Výroční třicátý ročník nemalé události opět přilákal stovky návštěvníků. V první části fotogalerie vám nabízíme pohled na koncerty zahraničních kapel Akurat a N.O.H.A., ale i domácích písničkářů Tomáše Kluse a Dagmar Voňkové či skupin Vltava, Midi Lidi, Kazety a Prago Union.
14.6.2012 Letos se ve Valašském Meziříčí koná už 30. ročník multižánrového festivalu Valašský špalíček. Program bohatý na zajímavá jména slibuje, že rozhodně je na co se těšit.
25.4.2012 Po letech dvojích majálesů spojily obě veřejné univerzity sídlící v moravskoslezské metropoli síly a na 2. květen chystají do prostor Slezskoostravského hradu a Černé louky první společný Majáles Ostrava.
3.4.2012 TIME SWITCH je zcela nový projekt, který se vynořil z bývalých členů kapely N.O.H.A., v čele s jejich klenotem Minervou Díaz Pérez (Tu Café, Dive In Your Life, Pijama ...).
29.3.2011 Poslední prázdninový víkend se v severočeském Vroutku už podvanácté ponese ve festivalovém duchu. Festival Rock for Church(ill) nabídne průřez domácími kapelami a DJi a navrch, jak se v posledních letech stalo tradicí, i několik zahraničních hostů.
1.3.2011 Festival Colours of Ostrava na dnešní tiskové konferenci odtajnil hlavní hvězdy svého jubilejního desátého ročníku, který se odehraje od 14. do 17. července. Ve srovnání s předchozími ročníky letos dostanou širší prostor zavedená jména alternativního rocku.

1-10 (27) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.