muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MUZIKUS.CZ

17.1.2013 Když si Justin Timberlake koupil Myspace, asi jen málokdo čekal změny, které portál před pár dny potkaly. Nová, od základů přebudovaná verze překvapila - je totiž opravdu o hudbě a opravdu od je vymyšlena tak, aby se na ní dalo objevovat.
5.12.2012 Chcete mít předplatné elektronické verze časopisu Muzikus nebo Harmonie zdarma?! Stačí nakoupit v našem e-shopu libovolné zboží za minimálně 500 Kč a do „poznámky k objednávce“ napsat název časopisu, který si přejete odebírat.
19.9.2012 Předplatitelé tištěné verze časopisu Muzikus mají od září nově bezplatný přístup k elektronickému archivu. Ten v současné době obsahuje vydání z posledních přibližně deseti let a průběžně se rozšiřuje.
15.9.2012 Máte k současné hudbě co říct nebo máte pocit, že nám něco zásadního uniká? V tom případě k nám máte otevřené dveře. Chcete-li se připojit k redakčnímu týmu sekce aktuálního zpravodajství a publicistiky portálu Muzikus.cz, není nic snazšího, než nám o sobě dát vědět.
3.8.2012 Soutěž začínajících kapel FutureLine od září upravuje pravidla. V této souvislosti dochází také k aktualizaci databáze přihlášených kapel. Pokud jste se svou kapelou již byli přihlášeni a chcete být v databázi nadále, je nutné se seznámit s novými pravidly a znovu se přihlásit.
10.6.2012 Soutěž Šance Muzikus byla v letošním roce omezena nejen na autorskou tvorbu, ale také na zpěv v českém či slovenském jazyce. I přesto se přihlásilo celkem 272 kapel majících chuť si zahrát na festivalech Rock for People, Sázavafest a Open air Musicfest Přeštěnice.
28.4.2012 Máte kapelu a je pro vás složité zahrát si na festivalu? Pak vám připomínáme důležitou věc. V těchto dnech přináší portál Muzikus.cz všem registrovaným kapelám možnost přihlásit se do soutěží Šance Muzikus a Sázavafest Battle.
9.1.2012 Myslíte si, že máte k současné hudbě co říct? Nebo snad máte pocit, že nám uniká něco, co by nemělo? Fajn. Ani v novém roce nechceme stagnovat a nadále zůstáváme otevřeni schopným a kreativním jedincům.
9.12.2011 Dobrou zprávu teď máme hlavně pro ty z vás, kteří mají rádi klasickou hudbu, jazz a nebo world music. Po Muzikusu je nyní v elektronické podobě k dostání také druhý z našich časopisů, Harmonie.
7.12.2011 Před několika týdny jsme začali nabízet časopis Muzikus vedle klasické tištěné podoby i elektronicky. Právě s tím souvisí i další dvě drobné úpravy.

1-10 (50) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.