muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MUSIKMESSE

15.7.2020 Musikmesse: nové datum konání v říjnu 2021, nově navázaná spolupráce s kreativním hubem THE ARTS+
17.3.2020 Na základě nařízení Hesenského ministerstva sociálních věcí a integrace se ruší veškeré koncerty v rámci akcí „Musikmesse Plaza“ (3. a 4. dubna) a „Musikmesse Festival“ (31. března až 4. dubna) s více než tisícovkou návštěvníků.
9.3.2020  V důsledku rychlého šíření koronaviru napříč Evropou a vzhledem k tomu, že zdraví vystavovatelů, návštěvníků, dodavatelů a zaměstnanců je pro společnost Messe Frankfurt prioritou, se společnost Messe Frankfurt rozhodla odložit konání veletrhu Musikmesse 2020.
30.1.2020 Svátek všech milovníků hudby se už rychle blíží. Největší evropský hudební veletrh Musikmesse se letos koná od 1. do 4. dubna ve Frankfurtu nad Mohanem, kde oslaví své 40. narozeniny.
7.5.2016 První, co už jsme věděli dopředu, bylo, že letošní výstava ve Frankfurtu zaznamenala docela zásadní změnu. Doslova by se dalo použít pořekadlo: Škatule, škatule, hejbejte se! Výstavy si pro tento rok prohodily, a to zcela zrcadlově, svoje výstavní haly.
27.4.2012 Frankfurt nad Mohanem opět zněl koncem března hudbou všech žánrů, lidskými hlasy i kroky, ale také reprodukovanými tóny a nejrůznějšími zvuky. Celým výstavištěm...
26.4.2011 Spousta hluku, spousta krásných nástrojů, spousta krásných holek, spousta vjemů, spousta...Při procházce veletržními prostorami člověka ohromí úplně všechno. Snad jen kromě piva, které mi tak úplně nesedlo. Nicméně nepřijeli jsme za zlatavým mokem, ale za hudebními nástroji.
30.4.2010 I když se vliv světové ekonomické situace na veletrhu podepsal, přesto je svým rozsahem stále úctyhodný. Pendl busíky jsou více než příjemné. Jezdí pořád dokola a jedna cesta zabere dobrých patnáct minut ne-li více...
11.5.2009 Hudební veletrh ve Frankfurtu je především o setkávání se. Většina novinek již byla představena na NAMM Show v Kalifornii, takže valná část návštěvníků víceméně ví, do čeho jde. Obchodník se zde chce setkat se zastoupením...

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.