muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MUSIC INFINITY

3.2.2015 V dubnu se v Praze i jihomoravské metropoli uskuteční nový festival Punk meets Music Infinity, který vytvoří prostor pro dialog mezi hudebním vystoupením a živým remixem. Jde o spojení legendárního norského festivalu Punkt, jenž se každoročně koná v Kristiansandu a koncertní série Music Infinity.
14.11.2012 Poslední listopadové pondělí uvítá Palác Akropolis norského vizionáře s trumpetou Arve Henriksena v doprovodu pionýra živého samplingu Jana Banga.
29.2.2012 Dvě křehké umělkyně, které spojují mimo jiné cizokrajné kořeny a hudební rozlet na poli berlínské scény, uvedly 27. února Palác Akropolis do stavu mírného poblouznění.
29.2.2012 Vedle obsáhlé psané reportáže jsme pro vás zachytili koncert berlínských elektro-popařek Dillon a Natalie Beridze Tba také v podobě vizuální. Vstup do fotogalerie a tím i do tíživě líbivé atmosféry, vzniklé toho večera v Paláci Akropolis, začněte kliknutím na tento článek.
6.2.2012 Music Infinity, projekt Paláce Akropolis, který představuje pražskému publiku méně známé, ale přesto velmi kvalitní umělce, se tentokrát zaměří na berlínskou hudební scénu a do svého klubu si 27. února přiveze dva z jejích zástupců.
12.4.2011 Projekt Digitonal skladatele filmové hudby Andyho Dobsona představí už tuto sobotu v Paláci Akropolis v Praze na Žižkově nové retrospektivní album Be Still My Bleeping Heart.
22.2.2011 Rovnou dva koncerty z cyklu pražského Paláce Akropolis Music Infinity připadají na letošní březen. Hned v úvodní večer měsíce se na žižkovském pódiu představí skotská instrumentální čtveřice Hidden Orchestra a 18. března na ni naváže švédský projekt Tape.
14.1.2011 Sedmý ročník hudebního lahůdkářství Music Infinity odstartují 2. února norský experimentátor Jan Bang a zpěvačka Sidsel Endresen. V Paláci Akropolis zazní radikální podoba moderního jazzu...

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.