přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MUSE

23.6.2015 Na východní cíp Evropy láká k návštěvě už před tím, než udeří největší vedra, vyhlášená barcelonská Primavera. Jižanská nátura zde v době vyvrcholení Ligy Mistrů většinou zápolí do pozdně ranních hodin a představuje sklizeň toho nejlepšího, co se na alternativní scéně urodilo.
9.3.2014 Není náhoda, že se britské trio Muse prosazuje prakticky v jakékoliv formě. Vedle vynalézavých studiových desek kapela vždycky bodovala i koncertně.
16.10.2013 Britští megalomani Muse se rozhodně nezastaví před ničím a připravované vydání koncertu nazvaného Live at Rome Olympic Stadium toho je důkazem. Film se bude promítat v rozlišení 4K, jež je známé jako Ultra HD. Toto rozlišení je čtyřikrát větší, než je standard většiny kin.
20.4.2013 Storm Thorgerson, grafický designér a filmový tvůrce, který se proslavil spoluprací s Pink Floyd, zemřel ve čtvrtek, 18. dubna, ve věku 69 let na následky dlouhodobé nemoci.
14.2.2013 Myslí to ti tři chlapi vážně? Singlovka Madness je tak průhledná variace na I Want to Break Free od Queen, že jsem se musel smát a při kytarovém sólu už opravdu nahlas.
11.2.2013 Od doby, kdy Muse vydali poněkud rozporuplně přijaté album The 2nd Law, uplynuly už víc než čtyři měsíce. Kapela se teď znovu hlásí o pozornost, a to videoklipem k písni Supremacy. Krátký snímek dodává agresivní, zlověstné a monumentální náladě skladby nový rozměr.
24.11.2012 V zaplněné O2 Areně vystoupila v rámci turné k novému albu The 2nd Law britská rocková kapela Muse. Nutno podotknout, že Muse nezůstali nic dlužni pověsti, která je předcházela, a předvedli pražskému publiku skvělou instrumentální i vizuální show.
22.11.2012 Očekávaný návrat kapely Muse do Česka a zároveň její premiéra v Praze, tak to se chystá na dnešní večer. Britská trojice zahraje v O2 Areně, kde představí své letošní album The 2nd Law...
24.10.2012 Britský hudební magazín Q vyhlásil výsledky svých výročních cen. Zatímco nejlepším albem uplynulého roku bylo vyhlášeno Bravest Man In The Universe amerického zpěváka Bobbyho Womacka, titul skladby roku získala Ill Manors o dvě generace mladšího rappera Plan B.
22.8.2012 Hans Zimmer, Skrillex a U2 – to je soupiska jmen, která britští Muse označují za múzy, jež je ovlivnily při přípravách nové desky The 2nd Law. Z ní po olympijské hymně Survival v krátkém sledu představili další dvě písně.

1-10 (79) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.