muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MURCOF

3.12.2007 Pokud jste milovníci alternativní elektronické hudby a nevíte, zda máte vyrazit na letošní ročník brněnského festivalu New New, alespoň jedno jméno by vás mělo přesvědčit. Projekt Murcof, za kterým stojí Mexičan Fernando Corona...
29.11.2007 Během čtyř dnů se v prostorách brněnské Flédy odehrál třetí ročník jednoho z hrstky našich festivalů věnující se okrajové hudbě. Na letošek byl ohlášený bohatý lineup, z něhož vyvstávaly dvě hlavní hvězdy, japonka Tujiko Noriko a mexický minimalistický elektro-symfonik Murcof.
9.11.2007 Mexický hudobný skladateľ a producent Murcof z renomovaného britského vydavateľstva Leaf, tvorca vážnej, pôsobivej elektronickej hudby s klasickými vplyvmi, predvedie jej ohromujúcu silu v živom koncerte v Bratislave a na brnenskom festivale New New!
31.10.2007 Svetové hviezdy popu, elektroniky, world music i jazzu, či slovenské klubové stálice. To všetko a ěste viac ponúka bohatý november v Bratislave. Námatkovo: Air, The Chemical Brothers, Rihanna, 50 Cent, Andy Fletcher, Marcus Miller...
21.9.2007 Pouhé dva ročníky stačily brněnskému festivalu New New! k tomu, aby se zařadil k tomu nejlepšímu, co nabízí domácí promotéři v oblasti progresivní elektronické hudby. Necelé dva měsíce před dalším pokračovaním New New! zveřejnili pořadatelé první letošní interprety.

1-5 (5)

 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.