muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MP3

8.2.2007 Na sklonku loňského roku se vydavatelství Indies Recods rozdělilo na tři samostatné labely. Jedním z nich je Indies Scope Records, který 15. února spustí vlastní obchod s digitální hudbou své produkce.
19.9.2006 Kapela Wohnout vydala své páté album nazvané Polib si dědu. Uvažujete nad jeho koupí? Snad vám budou nápomocny krátké ukázky ze všech písní z desky, které si u nás nyní můžete poslechnout.
22.3.2006 Kapela Dirty Airlines se rozhodli prostřednictvím svých stránek nabídnout k volnému stažení své debutové album Your Time For Revolution.
28.1.2006 Kolem písničkáře Jaromíra Nohavici je v posledních dnech pěkně živo. Jen pár dnů po zakončení svého turné po pražských klubech bude v úterý odpoledne chatovat se svými příznivci.
24.1.2006 Oblíbený písničkář Jaromír Nohavica, který právě absolvuje „turné“ po pražských klubech, přináší svým příznivcům dárek v podobě živých nahrávek ze svých lednových koncertů.
16.1.2006 Je vaším snem najít rozhlasovou stanici, kde budou hrát písničky přesně podle vašeho gusta? A kde nebudou žádné otravné reklamy nebo trapní moderátoři? Tak tenhle sen se vám může docela lehce splnit.
15.1.2006 Dnes si dovolíme vám představit projekt Mohawk Radio. Především začínajícím rockovým a punkovým kapelám z celého světa dává prostor bezplatně prezentovat svou hudební tvorbu, kterou si mohou jejich fanoušci, ale také lidé hledající novou muziku bezplatně stahnout
9.1.2006 Není to tak dávno, co se zde objevila zpráva o digitálních počinech projektu Underworld a labelu Finger Lickin'. A nezůstali jediní. Dalším na taneční scéně, kdo se rozhodl místo vinylů či cd distribuovat hudbu pomocí internetu je známý progressive DJ a producent Steve Lawler.
16.12.2005 Televizní síť MTV společně s počítačovým gigantem Microsoft nabídne v blízké době hudebním fanouškům službu nazvanou Urge, která se stane součástí přehrávače Windows Media Player.
14.12.2005 I když u nás v České republice není nakupování přes internet ani zdaleka běžným jevem, ve Velké Británii je tomu již zcela jinak. Nakupovat z domova přes síť můžete zcela vše, hudbu nevyjímaje.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.