muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MORRISSEY

22.5.2014 Morrissey dnes slaví 55 let. A zdá se, že si zpěvák The Smiths k narozeninám nadělil fakt, že kolem něj teď bude rušno. Za prvé vydá 15. července jubilejní desátou studiovou desku s názvem World Peace Is None of Your Business.
26.4.2012 Spekuluje se nad dalším možným reunionem, tentokrát britských legend The Smiths. Že snad prý na podzim. Uvidíme. Zatím berte směroplatně to, že dnešním Songem dne je How Soon Is Now?
29.7.2011 Obsiahly balík z pôvodných pásov remastrovaných CD a LP platní The Smiths, ktorý bude obsahovať všetky štyri štúdiové albumy kapely, živé albumy Rank a Hatfull of Hollow a dve kompilácie b-strán a singlov - World Won't Listen a Louder Than Bombs, vyjde 26. septembra.
15.7.2010 Výročí jsou zapeklitá věc. Některá se více méně dodržovat musí, u jiných potěší moment překvapení, že si na něj dotyčný vzpomněl. Těžko říct, do které skupiny zařadit zprávu, že se Morrissey rozhodl oslavit dvacáté výročí vydání svého alba Bona Drag, a to novou remasterovanou edicí.
11.1.2010 Jen stěží by byl hudební fanoušek živ bez koncertů, což samozřejmě platilo i v roce 2009. V další části naší Reakce z redakce zavzpomínáme na ty, které nám s pozitivními vzpomínkami utkvěly v paměti.
8.9.2009 V loňském roce vydal britský zpěvák Morrissey hitovou kompilaci Greatest Hits a začátkem tohoto roku na ni navázal novou studiovou deskou Years of Refusal. To ale stále není vše: ještě tento měsíc si lídr někdejších The Smiths rozšíří diskografii o další kolekci.
19.3.2009 Nedávno se v jednom našem deníku rozhodli nechat zrecensovat Morrisseyovu novinku na celé stránce hned čtyřem kritikům, a byla to četba, jak si jistě představíte, přezajímavá. Již to, že k něčemu takovému...
12.3.2009 Léta odříkání mnoha tuzemských hudebních fanoušků končí: 9. července vůbec poprvé v České republice vystoupí legendární britský zpěvák a lídr někdejších The Smiths Morrissey.
6.1.2009 Není tomu tak dávno, kdy jsme psali o chystaném novinkovém albu britského zpěváka Morrisseyho, které pod názvem Years Of Refusal vyjde 16. února.
10.12.2008 Dost bylo největších hitů. Rok po svých Greatest Hits a tři roky po zatím poslední řadovce Ringleader of the Tormentors vydá britský zpěvák a lídr někdejších The Smiths Morrissey nové album.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.