muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MONKEY BUSSINES

26.5.2015 V pátek 29. května obklíčí nádvoří hradu Špilberk kapela Monkey Business. Skupina pod velením Matěje Rupperta a Tonyi Graves oslaví v areálu brněnské středověké tvrze patnáct let existence a přitom ještě pokřtí Sex and Sport? Never!, jejich nové album.
13.5.2012 Monkey Business se pomalu dostávají do puberty, protože 24. května v šest hodin večer oslaví své již dvanácté narozeniny! Stane se tak jako obvykle ve Žlutých lázních na louce u řeky Vltavy za předobjednaného krásného počasí.
2.11.2010 Dvě z předních českých kapel společně na jednom pódiu během jediného večera a Roman Holý s Matějem Ruppertem k tomu. Lepší už to snad být ani nemůže.
10.12.2009 Hudební skladatel a guru českého funku Roman Holý společně se zpěvákem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem chystají na přelomu roku pro svoje fanoušky hudební překvapení.
18.3.2009 Ve Skiareálu Špindlerův Mlýn ode dneška do neděle probíhá jedna z nejvýznamnějších snowboardových akcí této sézóny, Quiksilver Snowjam. V pátek a sobotu bude pro návštěvníky připraven také zajímavý doprovodný hudební program, a to se vstupem zdarma.
11.3.2009 Monkey Business právě dokončili své již šesté řadové album s názvem Twilight of Jesters? a jak je u nich zvykem ,opět si do studia pozvali několik zajímavých hostů jako jsou Glenn Hughes nebo Ashley Slater (Freak Power).
27.1.2009 Monkey Business ohlašují novou desku. V pořadí šestý albový zářez kapely se bude jmenovat Twilight of Jesters? a vyjde 23. února.
20.8.2008 Skupina Monkey Business odehraje 11. září speciální koncert s podtitulem Hybernace. V pražském divadle Hybernia předvede písně, které se v jejím repertoáru objevily „zřídkakdy, popřípadě vůbec“.
3.3.2008 Byl jsem přítomen v Sazka Areně, když se tento bezesporu ambiciózní a v domácích podmínkách jedinečný projekt natáčel a upřímně řečeno, nebyl jsem z toho nějak na větvi. V tom celém cirkusu se mi nějak...
3.3.2008 Ashley Slater, člen někdejší anglické trip-hopové formace Freak Power, vystoupí za doprovodu tuzemské kapely Monkey Business na vyhlašovacím ceremoniálu hudební ankety časopisu Report Žebřík, který proběhne již tento pátek v plzeňském DK Inwest.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.