přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MONKEY BUSINESS

19.6.2015 Včerejší klubovou nocí započal 12. ročník festivalu United Islands of Prague, který se rozprostírá na vltavských ostrovech s hlavní scénou v Kinského zahradě pod Petřínem. Páteční patnáctou hodinou začíná program na open airových pódiích, kluby však budou festivalem žít dále.
2.3.2014 Sázavafest, který se letos opět uskuteční v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, bude ve znamení elektroswingu, vystoupí formace Bart and Baker a Klischée, své zastoupení však budou mít i stálice české hudební scény.
10.6.2013 Monkey Business špatnou desku nenatočí. Hrají dobře, neschází jim hravost, lascivnost a rouhání. Zvou si zajímavé hosty, snaží se mít určitá poselství, která se prolínají od obalu desky až k textům.
5.5.2013 Poslední zastávkou Majáles Open Airu bude Brno. Avizovaný line-up festivalu je až na několik výjimek totožný s tím, který organizátoři připravili pro předešlé akce v Hradci Králové a Praze. Zahrají například Monkey Business, Kryštof, Wohnout, Inekafe, Chinaski nebo Vypsaná Fixa.
3.5.2013 Putovní Majáles Open Air zavítal 30. dubna do pražské Stromovky. Na šesti pódiích zahrály čtyři desítky kapel a interpretů. Součástí programu bylo vyhlášení krále Majálesu a představení jednotlivých vysokých škol.
25.4.2013 Devátý ročník Pražského Majálesu se uskuteční 30. dubna v areálu parku Stromovka v Holešovicích. Hudební vystoupení budou probíhat na šesti pódiích, přičemž hned na dvou z nich se představí pouze mladé začínající kapely.
7.2.2013 Kapela Monkey Business vydá po čtyřech letech nové album, a to už za měsíc. Nástupce desky Twilight of Jesters? se bude jmenovat Happiness of Postmodern Age.
9.10.2012 Kraak & Smaak v holandštině znamená „křupavý a lahodný“. Ač to zní to jako reklama na smažené kuře nejmenovaného řetězce rychlého občerstvení, řeč je o hudbě. Totiž o hudbě výše jmenovaného tria z nizozemského Leidenu.
1.10.2012 Možná že právě v souvislosti s kapelou Neruda, kde Matěj Ruppert zpívá úplně jinou hudbu, než na jakou jste od něj zvyklí s Monkey Business, jste si kladli otázku, co má Matěj doopravdy rád za muziku.

1-10 (118) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.