muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MOJA REČ

30.4.2013 Pár listov z roku 2009. Taký dostalo názov "aktuálne" EP slovenského rapera Beneho, ktoré vydáva pod jedným zo svojich pseudonymov - René Gát, s hosťovačkami od Supu z Mojej reči a produkciou od Paulie Garanda.
19.12.2012 Slovenský raper Vec, jeden z najstarších aktívnych raperov v krajine a člen legendárnych Trosiek, vydáva v týchto dňoch svoj tretí sólový album. Stereo farbo slepo sa dá kúpiť i vypočuť na jeho profile na Bandcampe.
7.2.2012 Legendárny hip-hopový producent J Dilla, ktorý hudobný svet len tri dni po svojich 32. narodeninách opustil v roku 2006, by dnes oslavoval. Slovenskí (a českí) hip-hoperi mu venovali tributový mixtape.
24.5.2010 Clipse jsou bez přehánění jedna z nejzásadnějších hiphopových kapel posledních deseti let a i když jsme se na ně v Praze načekali a termín jejich koncertu se oproti původnímu plánu ještě o měsíc posunul, 9.6. se máte možnost na vlastní bulvy přesvědčit, proč tomu tak je.
10.4.2010 Dve silné osobnosti slovenskej hip-hopovej scény, konkrétne Delik z Mojej reči a Bene aka Peťo Tázok, nahrali spoločný album, ktorý by mal vyjsť údajne do dvoch mesiacov. Prvou ochutnávkou z neho je singel Jebať na to.
24.12.2009 Naši milí, vážíme si toho, že jste nám věrni, a proto jsme se rozhodli každý z vánočních videotipů někomu z vás věnovat. Máme něco pro veselé povahy, pro poety, pro elegány i nedbalé elegány, pro drsňáky, romantiky, pragmatiky i pro milovníky laskavé televizní zábavy.
21.10.2009 Tuto sobotu vypukne v jihlavském BeatLive Music Clubu akce s jednoznačným názvem 10 let spolu. Hlavními aktéry a zároveň oslavenci budu PIO Squad, kteří zde vystoupí se živou doprovodnou kapelou.
9.5.2009 Ve středu 13. května, symbolicky v Květinový den, se v pražském klubu Roxy uskuteční benefiční koncert 4 A.L.I., věnovaný památce Honzy Turka aka DJe A.L.I.ho, který v dubnu ve věku jedenatřiceti let podlehl rakovině.
21.4.2009 Navrátivší se letní festival Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. a 11. července v přírodním areálu ve Svojšicích u Pardubic, představil svého prvního headlinera. Bude jím americký rapper Xzibit.
2.3.2009 Přidrzlá, vtipná a energii chrlící britská rapperka Lady Sovereign je první ohlášenou hvězdou letošního osmého ročníku Hip Hop Kempu, největšího tuzemského hip-hopového festivalu. Na královéhradeckém letišti se představí v české premiéře.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.