muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS

9.7.2014 Eins, zwei, drei, dneska jedna taková letní, nostalgická. A důkaz, že i milovníci hlubokých lyrických textů mají občas slabou chvilku. Moimir, Hank, Sonja, krátké triko, lesklé červené botky a melouny. Kdyby třeba někomu byla zima... Refresh your mind!
9.12.2009 Po letech se na scénu vrací kultovní EMB formace Vanessa. V sobotu vyšlo její nové album Ave Agony a příští čtvrtek dojde i na návrat na pódium. Kapela vystoupí v pražském KC Vltavská, kde zároveň nové album pokřtí.
20.10.2008 „Robot pop,“ právě tak svůj hudební styl označuje nadnárodní projekt Die Alten Maschinen. Jeho sestavu tvoří Moimir Papalescu a saxofonista Petr Venkrbec z někdejších The Nihilists, kanadský zpěvák a bubeník Leon Stevenson a také Gerald V. Casale, člen legendární americké novovlnné skupiny Devo.
27.11.2007 AKTUALIZOVÁNO Elektronická formace Moimir Papalescu & The Nihilists ukončila po čtyřech letech společné práce a dvou vydaných albech svou činnost. Zpěvačka La Petite Sonja to oznámila prostřednictvím MySpace stránky skupiny.
13.11.2007 Letos poprvé narostl Podzimní Sázavafest do dvoudenních rozměrů. Na dvou scénách vystoupily české i zahraniční hvězdy mnoha žádnrů, napřílad Priessnitz, Sunshine, Cobra Killer, Moimir Papalescu & The Nihilists nebo Dubblestandart.
24.10.2007 Po roce se o slovo opět hlásí party Manipulation Night, electroclashový večírek pořádaný z iniciativy zakladatelů labelu Manipulation records – skupiny The Nihilists. Nejen ta, ale zároveň i řada jejích hostů, zahraje zítra večer v pražském klubu Rock Café.
29.8.2007 Čtvrtý ročník filmového festivalu Fresh Film Fest nabídl letos návštěvníkům program hodný stříbrného podnosu Grandhotelu Pupp. Mezi pomyslné třešinky na dortu se zařadily kapely jako Warren Suicide, The Nihilists, Midi Lidi nebo Sunflower Caravan.
17.8.2007 Mezinárodní festival studentských filmů Fresh Film Fest startuje již příští týden v Karlových Varech. Od 22.8. do 26.8. nabídne přehlídka kromě studentských snímků také doprovodný hudební program.
28.7.2007 Sladký festival s hořkým koncem, tak by se dal charakterizovat letošní jedenáctý ročník slovenské Pohody, dramaturgicky doposud zřejmě nejsilnější a zároveň co do návštěvnosti nejúspěšnější...
25.7.2007 Festival Hrachovka letos vkročil do čtrnácti let své existence a doufejme, že tentokrát to byl krok pravou nohou. I letos se na Hrachovku mohou těšit milovníci mnoha žánrů, punkem počínaje a dance konče. Návštěvníci se mohou těšit například na Art Brut, I AM X, Chikinki, Ninu Hynes, Tata Bojs, Support Lesbiens a další...

1-10 (49) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.