přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MODURETIK

20.3.2012 Poľský label Strefa Szarej Records vydal v týchto dňoch už svojú druhú kompiláciu súčasnej hudby z krajín V4. Exterritory 02 prináša vo forme bezplatného downloadu takmer dve hodiny hudby a celkovo dvadsaťdva skladieb.
14.3.2011 Na posledním albu Existence se ještě nestačil usadit prach a hyperaktivní Jan Jiskra alias Moduretik se už hlásí s další novinkou. Ta vyjde 13. března jako jubilejní desátý CD-R počin pražského mikro vydavatelství Bleeding Ear v edici 150 kusů.
22.9.2009 Kulturně-lifestylový urban měsíčník Vice, který vznikl v polovině 90. let v kanadském Montrealu a nyní vychází v bezmála třiceti zemích světa, zakrátko vstoupí i do Česka a na Slovensko. Jeho příchod poznamená v první říjnový den Vice Start Party v pražských klubech a barech.
27.2.2009 Vlídnější tvář breakcoru představí v Praze Project Serendipity, a to 9. března v Chapeau Rouge. Elektronicky laděný večer v Chapeau otevře Moduretik, který potěší především fanoušky 8-bitu a elektropopu.
1.1.2009 Moduretik se minulý rok vyloupl na domácí elektronické scéně jako zjevení. Pardubický muzikant ale není žádným nováčkem. Hovořili jsme s ním o hudebních začátcích, stejně jako současných plánech.
28.12.2008 Petr Bořuta je podle mě jednou z nejzajímavějších osob naší redakce. Jeho hudební rozhled je velmi široký a zahrnuje prakticky všechny žánry. Nepopírám, že mě při našem elektronickém rozhovoru nejednou překvapil.
21.10.2008 Již tento čtvrtek se v pražském multikulturním prostoru Meet Factory představí americké indie hvězdy Xiu Xiu. Část kapely se navíc jen šest dnů po své české premiéře do Prahy vrátí, a to se svým vedlejším projektem Good for Cows.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.