muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MODESELEKTOR

4.4.2014 Po delší odmlce tu máme opět nová jména na Pohodu 2014. Na trenčínském letišti vystoupí například Kraftwerk, Suede, Disclosure, Mogwai, Tricky, Azealia Banks nebo Tame Impala, jak už bylo oznámeno dříve. Nově pořadatelé přidávají britskou písničkářku Lucy Rose,...
30.4.2013 Po Underworld, Health alebo Modeselektor v posledných dňoch prišiel Wilsonic s ďalšími silnými interpretmi na čele s dánskym elektro mágom Trentemøllerom a synthpopových Chromatics.
2.4.2013 Bratislavský Wilsonic sa minulý rok po dlhšej pauze vrátil na festivalovú mapu svojou menšou verziou a tak už nejaký čas pracuje na tom, aby aktuálny ročník vrátil akcii slávu spred niekoľkých rokov. Ako to tak vyzerá, zatiaľ sa mu darí výborne.
17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
17.3.2012 Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen.
23.1.2012 Nemeckému elektronickému projektu z Berlína, Modeselektor, vyšiel minulý rok nový album Monkeytown. Ako hostia sa na ňom predstavili napríklad Thom Yorke, či Otto Von Schirach.
31.10.2011 Berlínští Modeselektor vydali koncem září album Monkeytown, na kterém mimochodem spolupracoval také frontman světoznámých Radiohead Thom Yorke. Právě jejich spolupráce na skladbě Shipwreck se nyní dočkala videoklipu.
4.7.2011 V priebehu júna kapela Radiohead stihla ohlásiť sériu remixových vinylových singlov, zahrať tajný koncert na festivale Glastonbury, zverejniť živú nahrávku novej skladby a potvrdiť, že Thom Yorke opäť hosťuje na novinke nemeckých Modeselektor.
8.4.2011 Zatímco u nás velké taneční festivaly upadají, ne-li dokonce oznamují konec, v sousedním Rakousku je tomu právě naopak. Příznivci elektronické hudby v DJském i živém podání si na své určitě přijdou třeba na dvou tamních festivalech.
8.2.2011 I letos budou srpnové víkendy v polských Katowicích patřit alternativním hudebním festivalům. O prvním víkendu měsíce to bude OFF, o posledním Nowa Muzyka. A obě akce teď shodou okolností ohlásily své první vystupující.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.